Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg igaz hogy meg lehet...

Tényleg igaz hogy meg lehet látni a szellemeket ha átnézünk egy gyűrűn? (belenézünk a lyukba) És mindegy hogy milyen a gyűrű? Ezüst/Nem ezüst?

Figyelt kérdés

Csak mert úgy hallottam babona..

CSAK NORMÁLIS,ÉRTELMES EMBEREK válaszát várom,akik nem képesek erre,inkább ne írjanak!!!:)

Az ÉRTELMES,nem "medvedisznóemberes","és terhes vagy"szövegekkel írók válaszát várom:)

Előre is köszi:):D


2010. júl. 24. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én hiszek a szellemekben, de erről még nem hallottam.
2010. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Elég könnyen letesztelheted Temagad is! Nézz át egy gyűrűn...

a/ látod a szellemet: igaz

b/ nem látod: babona.

2010. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Hat b@szki! Fogsz egy gyurut, atnezel, ha latsz szellemet, igaz, ha nem akkor nem! Ez az ertelmes valaszom a kib@szottul ertelmetlen kerdesedre
2010. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
54%
Ha átnézel egy gyűrűn akkor csak a gyűrűt fogod élesen látni, és minden más körvanalát homályosan... De az nem szellem, hanem érzéki csalódás lesz... Ezt könnyű alátámasztani... Szellemek nincsenek... Tehát nem is láthatod őket...
2010. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha nyomatékosan felhívod a figyelmet, hogy a te felfogásod szerint "normális" válaszokat vársz, akkor magadban te is tudod, hogy h*lye kérdésed van.
2010. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

fehéresen csillogó a kép ha átnézek rajta. ezért hihetik hogy szellemet látnak.

vagy lehet h télleg szellem??!!

2010. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy szellemek-e vagy sem,csak érdekelt ez a "babona"és ezért kérdeztem meg.Én kipróbáltam,de nem láttam semmit.Ezért kérdeztelek titeket,hogy van e valami személyes tapasztalatotok ezzel kapcsolatban.-.-

De a válaszokat köszönöm:)

2010. júl. 24. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrű ilyenkor egy olyan látáshibát idéz elő, amitől könnyen szellemnek láthatsz dolgokat.

Az ezüstgyűrű azért jobb erre, mert fehér, és az elvárásod is az, hogy fehér szellemet szeretnél látni.

2010. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha átnézel egy gyűrűn, akkor nem láthatsz szellemeket. Viszont ha tükörbe nézel, akkor láthatsz medvedisznóembert.
2010. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na,kipróbáltam!Átnéztem a gyűrűn és rajta keresztül megláttam....egy legyet a falon!
2010. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!