Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt justin Bieber...

Mi történt justin Bieber lábával? Ti szeretitek? Kor nem lécci : )

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 16:19
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
75%

"nem lehetett valami kellemes frissen tört lábbal énekelni + táncolni"

biztos táncolt... ha amúgy sem tud táncolni törött lábbal minek próbálná meg? :D

amúgy meg csak azért vagyok rá féltékeny mert pofátlanul gazdag 14 évesen :D

2010. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%

1.Remélem beledögil :)

2.Előbb leszek biszex k*rva :)

3.valamennyi/unknow :)

2010. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
Mért gondolja mindenki,hogy csak azért szóljuk le ezt a Justin gyereket mert féltékenyek vagyunk? Ugyan mire kéne féltékenynek lenni?Hogy olyan csajokat hódít meg akik azt se tudják még,hogy a tampont eszik-e vagy isszák. És én valahogy ilyen árért nem akarok gazdag és híres lenni.Mert tíz év múlva úgy vissza ütne,hogy:-Nem te voltál az a kis b.zi tinisztár.Ennél még névtelen senkinek is jobb lenni.
2010. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
Justin lába olyan 2009... november-december környékén egy koncerten eltört. Ahogy ment előre éneklés közben, kibicsaklott, de a koncertet végigcsinálta. Azóta azon viccelődik, hogy Taylor Swift ne kívánjon neki többször "Kéz- és lábtörtést", mert a végén megtörténik.
2010. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
eltörte alábát:S ha jól tom akke gy koncertjén:S mellé léept aszéknél amikor ült volna fel de ez nem biztos már neme méxem anniyra:S igen IMÁDOMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM JBBBBBBBBBBBBBBBBTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT lány vagyok és 13.múltam♥♥♥♥JJJJJJJJJB:(♥♥♥♥imádlak♥♥♥♥
2010. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
20%
Eltört a lába,de ha van róla videó akk tegyétek be légyszike!!!
2010. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
én nemrég hallottam hogy kiment a bokája és még igyis a fájdalommal együtt elénekelte a dalt, és még táncolt is közbe!!! büszkék lehetünk rááá!!!! én szeretem nagyon is!!!!
2010. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
jah utolsó voltam 14/L
2010. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Na először is:

Miért kéne féltékenynek lennünk rá? Nem tök mindegy az neked h mit gondolunk róla?

És miért kell rögtön lecseszni mindenkit aki nem szereti Justint. Miért kell rögtön lefikázni? Én például kifejezetten utálom, és nem érdekel ki mit gondol és valószínűleg ez nem fog változni. Nem kell azonnal irigynek és féltékenynek mondani, mert ez a sértegetés igencsak értelmetlen és hülyeség.

2010. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!