Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék öngyilkosság...

Hol találhatnék öngyilkosság előtti dilemmáról jeleneteket, videókat?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék jeleníteni egy öngyilkosságot (valamilyen médiai formában), és szeretnék filmekből, színdarabokból ötletet meríteni. Ismertek ilyeneket, vagy tudjátok, hogy hol találhatnék? Konkrétan azok a pillanatok kellenének, amikor valaki ott van, hogy na én akkor most megölöm magam ill. azon gondolkozik, hogy tegyem-ne tegyem. Esetleg búcsúlevelet ír, majd elveti, ilyesmik. Ha van ötleted szban, azt is örülnék, ha megosztanád:)
2010. febr. 9. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
huha.ez velem nem egyszer fordult már elő.de egyetlen egyszer voltam ott hogy megírtam a leveleket és ott álltam a nagy semmi közepén ahol csak a vonat jár.ott ment el előttem én meg csak sírtam de nem mertem kiugrani elé.nehéz eldönteni hogy az ember a haláltól fél jobban vagy az élettől.végülis ha megmerném tenni akkor biztos megtenném.de van egy ember aki miatt nem is tenném meg mert tudom hogy nem élné túl...:(
2010. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Chuck Palahniuk : Halálkultusz


olvasd el.

2010. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézegess öngyilkos fórumokat
2010. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy öngyilkosság -filmen- bárhogy megjeleníthető, nagyon elcsépelt téma, ezért könnyű. Lehet hirtelen dühroham, lehet hosszú tervezgetős, vagy "leszaromista" , ha már neki kezdesz ilyesminek legyen fantáziád.
2010. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából a konkrét alaptörténetem megvan. Mert nem is lesz öngyilkos a végén.

Az a szituáció, hogy öngyilkos akar lenni, ugye ott van a dilemmában, hogy tegye-ne tegye, akkor eldönti, hogy megteszi, megírja a búcsúlevelet,elveti, újat ír, szenved előveszi a kést/gyógyszereket/kiáll a háztetőre, de aztán meggondolja magát, és a végén csörög a telefonja, és ránéz, és elindul iskolába. Tehát hogy mégsem öli meg magát.

És pontosan ezt akarom érzékeltetni, hogy minden egyes napja így indul, hogy meg akar halni, már ott áll, hogy majdnem, de aztán csörög az óra, és a megszokás stb. miatt elmegy iskolába, és másnap kezdődik előről.

2010. febr. 13. 07:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennek a megjelenítéséhez esetleg ötletek?
2010. febr. 13. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!