Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az öngyilkosság...

Hogy lehet az öngyilkosság előtti állapotba eljutni?

Figyelt kérdés
Nem tervezem az öngyilkosságot, jó életem van, van kihez kötődnöm, de hajt a vágy, meg akarom tudni, milyen az az állapot! Drog kizárva! Esetleg egyedüllét, sötétség, és egy megfelelő zene?
2011. aug. 17. 03:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha minden ok körülötted, és veled nem fogod azt érezni, amit ők. Szóval ez nem megy csak így. Hanyagold, mert rákattansz, és elcseszed a boldog perceid emóskodással.
2011. aug. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó életed van, miért akarod tudni, milyen az? Ugye, nem unatkozol annyira, hogy már az ilyeneken töröd a fejed? Örülj annak, hanem tudod...ezt őszintén írom.

Mellesleg hosszan tartó depressziós, levert állapot kell hozzá.

2011. aug. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem az unalom! És azt a levert depressziós állapotot hogyan lehet elérni? Egyszer már sikerült, régen, zenével ( http://www.youtube.com/watch?v=mOz9vmb-Tjw), akkor az életben is egyedül voltam, most meg nem!
2011. aug. 17. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, erre már nem tudok mit írni...Sok depressziós beteg mindenét odaadná, csak hogy meggyógyuljon és ne gondoljon a halálra, te pedig passzióból tudni szeretnéd, milyen is az...
2011. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én már voltam olyan állapotban, csak volt annyi eszem, hogy felfogjam hogy fájdalmat okoznék sok embernek ezért nem tettem meg. képzeld el, hogy egyszer csak úgy érzed, hogy többé már nem leszel boldog és ennek nincs értelme és csak egy vágás az egész és tied az örök élet. én nekem ezt úgy "sikerült" elérnem, hogy szüleim nagyon sokszor üvöltöztek verekedtek stb és szerencsére kibékültek, de én akkor nagyon kemény depressziós állapotba kerültem.
2011. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nagyon padlóra kerülsz,nem tudsz felállni,és nincs kihez kötődnöd.
2012. ápr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!