Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írhatnék rá? Megható...

Mit írhatnék rá? Megható idézeteket szeretnék, hogy amikor elolvassák, akkor meghatódjanak.

Figyelt kérdés
Most kapjuk meg a tablóképeket és segítsetek, hogy milyen idézetet írhatnék rá. De van amelyiket Anyának, oszttársaimnak, barátnőmnek szeretnék adni. Előre is köszönöm a válaszokat.De minden idézetet örömmel fogadok.:D
2010. febr. 6. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mindig tudd: A dolgok egyszer történnek meg veled. A legértékesebb idő - a pillanat, amelyben élsz."


Tiszta szívvel élni: ez a legnagyobb bölcsesség, amit bölcsek kigondoltak, a még bölcsebbek pedig meg is tettek.


A kép hallgat az emlék mesél. Emlék nélkül a kép semmit sem ér. Ha ez a kép gyürött lesz és kopott, akkor se feledd el , hogy voltam s talán vagyok.


“Egyre inkább az az érzésem, hogy az életünk egyetlen mondat, csak nem tudjuk kimondani, hogy mi az… A nagy találkozások, a lélekközeli pillanatok mindig azok voltak, amikor valakit megszerettem. Az igazi csoda a barátság, a valódi, emberközeli kapcsolat, amikor egyszer csak repül velünk az idő, és az az érzésünk, hogy mi már valahol találkoztunk. Néha egy pillanat többet ér, mint egy egész esztendő.” (Müller Péter)

2010. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm és még várom az idézeteket...
2010. febr. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!