Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek Bloody Maryben?

Hisztek Bloody Maryben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 13:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%
xD én figyelek nekem a tükör előtt van a cípőkanál :D felkészültem ;)
2010. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
75%

XD mire végig olvastam röhögtem mint állat! De mindenki a koktéllal jön, az alap poén, meg a cipőkanállal is, azon még mindig röhögök, öreg nagyot szólt!!!! Vki mondjon még ilyeneket!

Én amúgy hiszek is, meg nem is. SOkan fosnak tőle. Na jó, szerintem nem létezik, de az ember fél megpróbálni, de igazad van, aki a második oldalon írtad, h mért pont éjfélkor, meg minden nyelven ért-e?

Ez az egészen addig nem hülyeség, amíg valaki fel nem teszi a realista kérdéseit. Tisztellek érte. :))

2010. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
ma barátnőmmel mikor jöttünk a suliból megkérdeztem ki meri e próbálni és halál komolyan azt mondta hogy nem mert nem akar meghalni XD
2010. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

na szóval én kipróbáltam..

mondogattam mondogattam...

és nem Bloody Mary jött ki a tükörből hanem egy muslica szállt a szemmembe.

szerintem Bloody Mary volt!!

2010. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ez nagyon komoly:)
2011. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet valami alapja. De, amint már valaki elöttem említette, ha hiszel benne, miért ölne meg? Persze, benne van a pakliban, hogy azt csak úgy mondod, de erre rájönne? Én szívesen kipróbálnám, de nem visz rá még a lélek. Minek a fenének kell egyedül csinálni? Nem lehet barátnővel vagy ilyesmi? Úgy simán megtenném... Dehogy tenném! Nem fogom kockáztatni az életüket! Istnem,, ennek semmi értelme sem volt!

Én hiszem, hogy van valami alapja. Pontosan nem tudom, mert nem próbáltam. De ha fogom, akkor... Majd megtudjátok, ha bemondják a TVben...

Hát nem király? Hullaként sztár leszek :D

2011. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
Bloody Mary kitaláció.. Persze nem minden szempontból I. Mária azaz "Véres Mária", angolul Bloody Mary, azért lett "véres", mert sok embert kivégeztetett..Én csak őt "ismerem":P
2011. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

ha ki is mászik a mária, akkor van egy jó modszer..:D

üsd agyon cipőkanállal..:DDDDDDDDD na nem...


Ha ki is jönne, akkor gyorsan meg kell fogni egy másik tükröt... és a tükör felé kell fordítani a tükröt...

és akkor önmagát öli meg :)

2011. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

itt annyi mindent lehet olvasni :))

én eddig azt se tudtam ki az csak wikin olvastam az előbb hogy tök sötétben 3x ki kell mondani a tükör előtt h -bloody Mary és akkor megjelenik ..

viszont most úgy fosok XDD nem merek bemenni a fürdőszobába :'D

2011. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Szijaasztok!

Nos..hát végülis..én megidéztem!

Barátnőmmel tesi órán ki voltunk állítva és ilyen történeteket meséltünk,meg minden.Beszéltünk Bloody Mary-ről is.El is döntöttük,hogy megidézzük!Hát először még aznap órák után bementönk a mosdóba.Én nem mertem de ő nagyon akarta.Így ő odaállt a tükör elé én pedig úgy álltam hogy ne látszódjak a tükörben.Ő nagy lazán odaállt 3x elmondta h. "hiszek Bloody Mary-ben".Nem történt semmi különös csak annyi,hogy elkezdett csöpögni a csap.

Aztán küönváltunk,mindeketten mentünk külön úton hazafele.Hát mondom ha már ő megtette akkor én miért nem.!?Így hát egész úton csak ugy elkeztem mondogatni h. "hiszek Bloody Maryben" egész úton ezt mondtam!Folyamatosan!Minden kis neszre odafigyeltem!-MÁR NAGYON FÉLTEM.Megálltam egy pocsolyánál,és belenéztem!Elmodtam 3x a szokásos mondókt és ekkor az arcom átalakult Bloody Mary arcává.Hosszú fekete hajam lett,és nem volt szemem.Ki volt vésve.<--ezzé alakult át.!a hajam pedig barna és nem 2 m-es!

Amint megláttam pár mp-ig még néztem aztán gyorsan elkeztem hazafele futni!!-még az arcomat is tapogatttam,hogy most megvan e a szemem vagy nincs.

Most ugy vasárnap van...és holnap hétfő..holnap is ,egidézzük csak 3-an(remélhetőleg)!-majd írok,hogy élek e még vagy nem!


De én olyan verziót is hallottam hogy mindegy hányórákkor csak annyi kell h. odaállsz a tükör elé és addig mondod h. "hiszek bloody maryben" amíg meg nem jelenik.Mi holnap így fogjuk!

AMIT ELMESÉLTEM IGAZ!!

2012. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!