Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel én most mit kezdjek?...

Ezzel én most mit kezdjek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy lány, és két “apostola. „Elképzelésem nincs miért, de elkezdett velem gúnyolódni. Odáig fajult, hogy a legjobb barátnőmnek pletykálkodik rólam, lebunkozik, a szülinapját az én szulinapomon rendezi (még áldott szerrncse, hogy nem akkor tartom a bulit), ha nem figyelek vmit beledob a hajamba (elég göndör), ha nekidolok az asztalanak, ellök/megüt, ha nem figyeltem volna ma belevag a hajamba, állandóan megjegyzéseket tesz rám, és az anyámat szidja. Holnap szólok az ofonek, de akkor is... . Ő nincs mindig ott. Csak és kizárólag a barátnőimmel mászkálok, már mindent megtettem. Idén váltottam sulit, szeretnék jó nyolc évet, hisz gimi végéig itt leszek. Mit csináljak ezzel a gyerekkel? (11/L)

2015. jan. 5. 19:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Na Kösz a válaszokat. :-P
2015. jan. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!