Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki vállalná be? (többi lent)

Ki vállalná be? (többi lent)

Figyelt kérdés

Azt hogyha azt mondaná neki egy NASA feliratos (ruháján) ember azt mondaná megsemmisül a föld és te azok közé a szerencsések közé kerültél akik egy olyan programba vehetnek részt ami a kimenekítésről szól, és téged ki akarnak menteni, de csak a szűk családi kört viheted (Barátnő/feleség, gyerek (ha van)

Most akármilyen ember felmehet, nincs kikötés mint(Pl: tömés).


2010. febr. 4. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy is! kitudja, mi várna ott ránk! meg mi a fenének éljek, ha már úgyis el van pusztulva az egész föld?? megölne az unalom ha életem végéig egy űrhajóba lebegnék az űrbe... még szűk családi körbe is unalmas lenne
2010. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naná. Idegen emberek nem fontosak nekem. De persze csak ha komolyan beszél, tehát tényleg lesz valami a földdel. És csak akkor ha vihetem a kutyáim is, ők szűk családi kör! :D Bár sajnálám a földet, mert nagyon szép hely és remélném hogy nem semmisül meg, és akkor elkezdhet újra fejlődni anélkül hogy a sok ember bántaná.
2010. febr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én leütném a hapit elvenném a jó kis nasa cucát és modnanám hogy "ejjjj dájó kis ruha,megyök leadnyi a túrkálóba!"
2010. febr. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Apámmal biztos kinyírnánk egymást, ez rossz ötlet akkor inkább meghalok itt. Hova mennénk? Csak köröznénk? Minden veszett messze van! Ez most "komoly" kérdés? Várjuk meg az UFO-kat hátha elvisznek és kísérleteznek rajtunk évekig meg minden hát kösz nem inkább itt várok...
2010. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én ezt nem úgy gondoltam. hogy csak egyedül lennétek a szűk családdal, egy nagy embercsoport lenne. Ott lennének gépészek, navigátorok, tanárok..., lenne iskola is a gyerekeknek, tehát elég sok minden, és nem csak állna az űrhajó, hanem menne is, nem a filmekből ismert hiperszonikus sebességgel, de menne, most már erre is gondoljatok ha választ írtok.
2010. febr. 4. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:

ha vihetem anyát is de ő meg hozná a testvérét aki a gyerekeit meg a férjét szóval nem lenne valami szűk

15L

2011. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!