Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamit...

Volt már olyan, hogy valamit nagyon erősen éreztél, de ugyanakkor ugy gondoltad nem lehetséges, mégis sikerült?

Figyelt kérdés
pl: érezted,hogy lesz egy autód,de tudtad h nem valósulhat meg mert nincs elég pénzed rá és hasonlok..
2010. febr. 2. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Szerelem.
2010. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meséld el;) (meg aki majd ir az is meséljen hozzá sztorit is pls)
2010. febr. 2. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert én eleve nem állok úgy dolgokhoz, hogy biztosan nem fog sikerülni. Mindig van remény! De igen, van hogy megérzem, hogy szerencsés lesz-e valaminek a kimenetele, pl. nehéz dolgozat jól fog sikerülni.
2010. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt :)

Volt egy fiú, aki nagyon tetszett nekem már régóta, de úgy éreztem, észre se vesz. Mindig, amikor megnéztem a telóm, abban reménykedtem, hogy keresett ( persze erre az esély nagyon kevés volt, és ezt tudtam is ). Aztán egyik nap, látom, hogy kaptam egy SMS-t, tőle!!:D Pedig szinte biztos voltam benne, hogy ez sosem történik meg, és tessék:D

És veled, kérdező, történt már vmi ilyesmi?

2010. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

neem még sajna. most vagyok úgy vele,hogy egy srác tettszik és ugy érzem,hogy összefogunk jönni,de valahogy lehetetlennek tartom mert túl "menő" hozzám képest.:D

de kivácsi vagyok majd ;)

irjatok még

2010. febr. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!