Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét?

IInfinity kérdése:

Hogyan keltsem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik... Helyes, okos, aranyos (mindig mosolyog mindenkire) :) kosaras stb.stb...

Engem nem ismer, én se őt, csak látásból, de nagyon tetszik...és ahogy elnézem nagyon rendes lehet.. :)

De az az igazság, hogy mi két különböző világban élünk..

Ugyanis őt mindenki ismeri, szereti, népszerű, gazdag..

Eddig olyan barátnői voltak, akikről minden fiú álmodik.. Én meg egy átlagos lány vagyok, van egy pár barátom, haverom ennyi...szóval nem tudom mit tegyek.. Én annak is nagyon örülnék, ha csak barátok lennénk, vagy ismerősök. :) Csak beszélhessek vele és ismerjem meg :)



2014. dec. 20. 17:25
 1/2 WizWizWizWiiiz válasza:
Szia! :) Szerintem megkellene próbálnod vele beszélgetni, mert ha egoista, beképzelt majom, akkor lemondhatsz róla. Ha viszont elvagytok, van közös téma akkor sem fog egyből belédszeretni, a "tetszik" és a "szerelmes vagyok belé" között van különbség. Viszont ha sikerülne is, akkor is figyelj, mert ahogyan a pénzzel, úgy a lányokkal is tudnak "dobálózni"! :) Mindenesetre beszélj vele! Ellentétek vonzzák egymást!
2014. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó megpróbálom...csak a baj az, h se közös témánk nincs (bár ezt megoldom),és nem is ismerjük egymást, szóval hogy kezdjek el vele barátkozni, csak úgy menjek oda hozzá, h mizu? :D :)
2014. dec. 21. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!