Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy keltsem fel egy ilyen...

Hogy keltsem fel egy ilyen lány figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok de egy kicsit fura. Nem nagyon szokott emberekkel beszélni az osztályból pl: Csak velem. Egyébként nem is nagyon érdeklik az emberek egyszerűen át néz rajtuk. De nekem pont ez tetszik és eddig velem beszélgetett is de most már rajtam is át néz azzal a világos kék szemeivel. Hogy keltsem fel a figyelmét?
2014. dec. 18. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2014. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szard le ;)
2014. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben úgy lehet hogy különféle utalásokkal célozgatsz neki valamire, de persze úgy hogy ő ne értse, ezzel felkelted a kíváncsiságát. Mondjuk nem tudom mennyire fog beválni egy ilyen szociopata személynél..
2014. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez a probléma de ha valaki tud valami megoldást az kérem irja le.
2014. dec. 18. 10:26
 6/16 anonim ***** válasza:

"A legkönnyebben úgy lehet hogy különféle utalásokkal célozgatsz neki valamire, de persze úgy hogy ő ne értse,"


Csacsilali, azt vagod, hogy a kerdezo fiu? Bar az ilyen bohockodas lanynal is butasag.


Kerdezo, egyszer eletedben tegy ugy, mintha lenne valami a labad kozott, es mondd meg neki nyiltan, hogy kedveled, es szeretnel tobb idot egyutt tolteni vele. Egyelore ne vallj szerelmet, azt csak ha osszejottetek.

2014. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki erre ő csak meg ölelt és olvasott tovább.
2014. dec. 18. 10:31
 8/16 anonim ***** válasza:

6# Képzeld vágom, de ne zavarjon hogy ez a módszer szinte csak lányoknál jön be :D

Bár a te módszered se semmi, mondja meg nyíltan hogy kedveli meg talizzanak, de szerelmet ne valljon neki, kb no comment.. na ezzel fogod teljesen összezavarni az egyébként is zavarodott szociopata lányt. Csacsipanni :)

2014. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A reakciójából ítélve nem tetszel neki. Inkább hanyagold!
2014. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hajaj! Volt dolgom ilyen lánnyal. Ő is mindig olvasott, és nem volt túl szociábilis. Diszkréten közeledtem felé, mert látszott, hogy max így van esély bármire is. Egyszer egy hatalmasat zakózott a hóban. Óvatosan, tényleg minden hátsó szándék nélkül felemeltem a földről, ami azzal járt ugye, hogy pár másodpercig a karomban volt. Tisztára zavarba jött. Az eset után többet nem jött a busszal. :P

Ha nagyon tetszik, és sok időd van, akkor próbálkozhatsz persze. Én szurkolok!

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: azt szerintem már elérted, hogy figyeljen rád, hogy hogyan hóditsd meg, az meg egy nagyon jó kérdés. Szerintem valahogy kerülj vele négy szemközti helyzetbe, és mondd meg őszintén, hogy mi a helyzet. Úgy látom, alaposan bele vagy már zúgva. ÍSzerintem szerelemről azért ne beszélj. Az ölelés szerintem végülis jó jel...

2014. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!