Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bemegyek a dohányboltba...

Ha bemegyek a dohányboltba úgy hogy még nem vagyok 18 és elkérik a személyim és én azt mondom hogy nincs nálam, azon kívül hogy kizavarnak csinálnak még valamit pl:bejelentés a rendörségre vagy bejelentés a szülőknek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
még anyit hogy nem nekem kel a cigi pár nálam fiatalabb gyerek akar velem cigit vetettni.
2014. dec. 7. 19:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiszolgálnak.
2014. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam 17 éves és rendszeresen vesz magának cigarettát, sajnos :( Néha fordult csak elő vele, hogy nem szolgálta ki valaki, de ennyi,nem volt semmi következménye. Szüleidnek szólhatnak persze, ha ismerik őket.
2014. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jogosult személyit kérni, csak hatósági személy. Viszont ha kétségeik vannak akkor megtagadhatják a kiszolgálást. Sokat kockáztatnak. Bukta esetén milliós bírság és a tevékenységtől való eltiltás, a bolt bezárása lehet a következménye.
2014. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig elkérem a személyit, ha fiatalnak néz ki az illető és nem szolgálom ki, ha nincs nála, vagy nincs 18. Legalább ennyi értelme legyen már a trafiktörvénynek :)
2014. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!