Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes vagy őrültség?

Érdemes vagy őrültség?

Figyelt kérdés

Na most,sokat gondolkodtam rajta hogy megérné -e kipróbálni valamilyen hallucinogént (gomba,LSD,meszkalin stb.) vagy inkább őrültség?

Azért lehetne őrültség mert huzamosabb ideig fogyasztottam kannabiszt és pszichotikus illetve bipoláris beteg lettem,majdnem megőrültem mindegy ez hosszú történet.

Most jön a megérné rész,hatalmas önismeretet szereztem és másokon túl magamat is elfogadtam és felderítettem és ha jól tudom az ilyen szereket főként önismereti célból használják.

Szerintetek kockázatos,veszélyes sőt őrültség vagy egyszer beleférhet? (A nem felé hajlok)

Összefoglalom tömören a kérdést: Hogy ha a cannabis kihozta a rejtett pszichés betegségeim a hallucinogének ugyanilyen hatással lennének rám,mégha az élmény maga jó is lenne?



2014. nov. 24. 16:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
igazából csak egy támaszra lenne szükségem egyébként tudom hogy egy ilyen helyzetben magamra számíthatok a leginkább és szerintem lenne annyi önismeretem hogy ne kerüljek krízisbe de azért köszönöm a válaszod,megfogadok minden tanácsot:D
2014. nov. 30. 10:27
 12/17 anonim ***** válasza:
A hajnalka jó dolog, csak ocsmány íze van.
2014. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Elbaszott egy szervezeted van ha a fű miatt lettek gondjaid :D gratulálok selejtes vagy
2014. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenném, hogy igenis a fű felerősíthető előhozhatja ezeket a parákat amit kérdező kapott.
2015. jan. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
de persze csak akkor ha alapból gondjai voltak ha a legjobb haverjaival egy üres házba tépett be biztos királyul érezte magát
2015. jan. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
haverjaival egy üres házba az azt jelenti,hogy oda haluzta a haverjait :DDDDDDDD persze nem így értettem
2015. jan. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13as nem semmi mennyire retardált vagy, vannak neked barátaid?
2015. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!