Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti a hungaristákat?...

Ki szereti a hungaristákat? Mert én szeretem őket!

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
dögöljön meg aki rühelli! én is az vagyok és szerintem te dögölj meg te csóró!
2010. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
88%

Én is szeretem őket.

Nincs is miért nem szeretni.

Van egy rendes indok h miért nem szeretitek?

2010. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"dögöljön meg aki rühelli! én is az vagyok és szerintem te dögölj meg te csóró!"


ha így gondolkozol, akkor az a minimum h nem kéne olyan cigány jövevényszavakat használnod mint pl. a "csóró", mert ez így önellentmondás

2010. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
utálom őket! Szerintem a hungarizmus = emberi butaság!
2010. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én is szeretem :D
2010. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. én is az vagyok

2. 18:24 nem kéne általánositani!

17/L

2010. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Vannak normális Hungaristák,akik templomba járnak hisznek Istenben,Magyarország feltámadásában,hagyományörzéseket követnek. És természetesen vannak olyan emberek akik Hungaritának hiszenk közbe meg csak divat majmok és agresszív barmok közük sincs az egészhez anyit nem tudnak ki volt Horty,és csak villognak a bakancsban,a bomber dzsekiben meg hangoztatják hogy ők mennyire utálják a kisebbséget...


Jó magam úgy vagyok vele hogy azokat kell utálni akik tesznek érte hogy megutáljuk őket és nem általánosítani kell pl: a cigányokat. Sajnos anyi igaz hogy 100ból 10 cigány akivel normálisan lehet beszélni.És nem akar agyon verni azért mert bakancsot húztál.

2010. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!