Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye ez nem számít perverz/ped...

Ugye ez nem számít perverz/pedofil dolognak? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és imádom a 14-15 éves kis fiúcskákat, de persze nem úgy, hanem hogy is mondjam, nagyon aranyosnak tudom őket találni, főleg a "szöszi (szőke hajú) fajtát.

Meg majd ha férjhez megyek és gyerekem lesz őszintén szólva kisfiút szeretnék...

Szóval van bennem egy kis félelem hogy nem számít-e ez perverz vagy pedofil dolognak hogy így vagyok a 14-15 éves fiúcskák iránt, de lehet hogy ez azért van így (megjegyzem ez csak az én véleményem) mert talán már valahol legbelül vágynék gyerekre?!


2010. jan. 21. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az rendben van,hogy vágysz gyerekre,az is hogy épp kisfiúra,de miért épp 14-15 évesre? :D
2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Természetesen nem számít pedofilságnak, főleg mivel te nem tudnál kárt tenni egy fiúban, inkább fordítva igaz. No meg te is mondtad, hogy nem szerelemből tetszenek. Mindenesetre sajnálom, hogy mifelénk kevés ilyen lány volt amikor 14 éves voltam. :P
2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is volt egy időszak kb a te korodban, amikor fiatalabb srácokat "imádtam". Egy idő után elmúlt, nem tudom mi lehet az oka, volt egy öcsém, talán azért?? Nem tudom...

De 14-15évesen meg inkább idősebb pasikkal lógtam, aztán az is lehet,h azért...

De most 24 vagyok és a barátom is annyi:)

2010. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátha nem masztizol este pucér 14-15 éves kisfiúcskákra, akkor nem vagy pedofil. A leírtak alapján nem vagy pedo, bár az anyai ösztöneid kicsit korán előjöttek. :D
2010. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg tetszenek a 14-15éves kislányok :P
2010. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd meg a Felolvasót! :) nagyon tetszeni fog, mellesleg nagyon jó film is :)
2010. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!