Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokkolo? Szerintetek letezik...

Sokkolo? Szerintetek letezik ilyen?

Figyelt kérdés

Ma kaptam az iwiwven egy kor uzenetet,teljesen le sokkolt,letezik ijen,vagy csak kamu az egesz?En szinte soha nem kuldok tovabb koruzenetet,de most nem tudtam nem meg tenni,most meg bun tudatom van,h mi van ha meg mondjak az ismeroseim,h nem vagyok normi,h ijen uziket kuldok tovabb.Szerintetek jol tettem h tovabb kuldtem,vagy nem? irom a linket,az uzivel eggyutt:> > Sziasztok!

> >

> > Az alábbi linken található videón állatokat verő, kínzó,

> > elevenen megnyúzó "emberekről" látható képsorokat találsz

> > és arra kérünk, hogy ha nem is tudod megnézni (én sem

> > bírtam), és egy kicsit is állatbarát vagy, írd a neved a

> > lista aljára, és küld el másoknak is ezt a levelet,hogy

> > minél több emberhez eljussanak ezek a borzasztó képek!

> >

> > Fontos! Ha ezt az üzenetet többször is megkapod, csak

> > egyszer írd fel a neved!!

> >

> > Ha a lista eléri az 500 nevet, akkor el kell küldeni a

> Peta

> > Organisation-nak!

> > Kérlek segíts! Az 500. név után küld el a következő

> > címre az email-t: PETA2@peta.org

> >

> > Csak erős idegzetűeknek! De tényleg!!

> >

> > LINK:

> > [link]

> >

> > Akik már nevüket adták ehhez:


2010. jan. 19. 20:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

5 másodpercig bírtam. aztán kiléptem. Most pedig erősen gondokodom rajta, hogy tovább küldjem, pedig meg sem kaptam ezt a körüzenetet iwiwen. Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt, jó ha az emberek tudnak ilyenekről.


Mellesleg ilyesmi (nemláttam de eltudom képzelni..) videó miatt lettem vega.

2010. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
hat nem is olyan hujeseg ez a vega dolog,el gondolkodom en is rajta,remelem tudok aludni az ejjel
2010. jan. 19. 21:31
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
nem ma holnap, hanem most is elmennek haldokló emberek mellett. ez nem újkeletű dolog hogy miféle dolgokat művelnek az emberek, amikor nem volt kamera amivel levideózhatták meg nem volt internet amin terjeszthették ezt, akkor is megcsináltak ugyanilyen dolgokat. mindent megcsinálnak amit csak el tudsz képzelni, sőt még azt is amit te el sem tudsz talán.
2010. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én nem akartam megnézni, mert elkövettem azt a hibát korábban, hogy a vízbe fojtott kismacska videóját megnéztem, máig nem felejtettem el és napokig sírhatnékom volt, pedig gyakorlatilag képtelen vagyok sírni. Jobb ha nem látok ilyesmiket, mert tenni ellene nem tudok, viszont kiborulok.
2010. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de én sem nézem meg, nem bírom az ilyet... most pedig hogy valaki felhozta a kiscicát és eszembe jutott, biztos vagyok benne hogy több ilyen videót nem nézek meg, aláírom ha kell, de meg nem nézem
2010. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
tetszene ha a kisebbségiekkel és egyebekkel csinálnák ezt, egyébként sajnálom a kis mosómacikat és a többieket
2010. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
olyanok mint a 22:55-ös válaszolónak az elfajzottabb változatai, azok csinálják az ilyen és hasonló dolgokat.
2010. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Na igen,én is kaptam. És ide is leírom,amit iwiw-re is kiírtam. Ez a felvétel már több éves, azóta kering a neten. (én először 3 éve láttam, kis híján pszichológushoz kerültem miatta. Na most elmondanám nektek, hogy azóta kiderült,hogy a PETA(a szervezet,aki készítette a videót, és elvileg nagy állatvédő szervezet), lebukott nemrég. Kiderült,hogy az egész egy kampányfogás, lehúzták az embereket/sztárokat jó sok pénzzel,és közben ők ugyanezt csinálták az állatokkal. Sőt, az egyik legnagyobb illegális szőrmekereskedelem is az ő részvényük volt. Szóval mocskos csalók! Többek között azért sem küldtem tovább, ráadásul kizártnak tartom,hogy 500 aláírás miatt befejeznék a dolgot. Ha ilyen egyszerű lenne,már nem itt tartatna a világ. Nekem amúgy van egy sokkal jobb filmajánlatom. Az egy hivatalos, másfél órás dokumentumfilm, nagyon tanulságos, van mondanivalója, nem csak a gyilkolászást mutatja, hanem magyarázatot is a sok mindenre. (bár azt sem ajánlom annak, aki nagyon kikészült az iwiwes videótól,mert ez is durva). De jó film,érdemes megnézni.Én miután azt megnéztem, 3 hónapig vegetáriánus voltam, és szégyelltem, hogy embernek születtem. Belinkelem a filmet, aki kíváncsi és erős, és van másfél órája, nézze meg. Érdemes.


[link]

2010. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
63%
Jah azt mondják az ismijeid h pfúúj ez mekkora köcsög mer állatvédő! Jól kivagy am. sz*rnék rá, hogy mit gondolnak kik ők? Fontosabbak am is az állatok mint holmi gyökér gondolatai ha igaz am a peta honnan tudja hogy te nem írtál saját fejből 500 nevet a levélbe és küldted el úgy?
2010. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Amikor ilyeneket látok (a Földlakót megnéztem végig), akkor valamiféle világvégét kívánok.
2010. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!