Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokkolo? Szerintetek letezik...

Sokkolo? Szerintetek letezik ilyen?

Figyelt kérdés

Ma kaptam az iwiwven egy kor uzenetet,teljesen le sokkolt,letezik ijen,vagy csak kamu az egesz?En szinte soha nem kuldok tovabb koruzenetet,de most nem tudtam nem meg tenni,most meg bun tudatom van,h mi van ha meg mondjak az ismeroseim,h nem vagyok normi,h ijen uziket kuldok tovabb.Szerintetek jol tettem h tovabb kuldtem,vagy nem? irom a linket,az uzivel eggyutt:> > Sziasztok!

> >

> > Az alábbi linken található videón állatokat verő, kínzó,

> > elevenen megnyúzó "emberekről" látható képsorokat találsz

> > és arra kérünk, hogy ha nem is tudod megnézni (én sem

> > bírtam), és egy kicsit is állatbarát vagy, írd a neved a

> > lista aljára, és küld el másoknak is ezt a levelet,hogy

> > minél több emberhez eljussanak ezek a borzasztó képek!

> >

> > Fontos! Ha ezt az üzenetet többször is megkapod, csak

> > egyszer írd fel a neved!!

> >

> > Ha a lista eléri az 500 nevet, akkor el kell küldeni a

> Peta

> > Organisation-nak!

> > Kérlek segíts! Az 500. név után küld el a következő

> > címre az email-t: PETA2@peta.org

> >

> > Csak erős idegzetűeknek! De tényleg!!

> >

> > LINK:

> > [link]

> >

> > Akik már nevüket adták ehhez:


2010. jan. 19. 20:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ezt az üzenetet és linket én is megkaptam iwiwen, és bár ténleg nem szoktam továbbküldeni semmit, most kivételt tettem. A videót nem néztem meg, nem bírom elviselni az effajta látványt. Nem igazán érdekel, mit szólnak hozzá az ismerőseim, nem értük tettem, és ha belegondolok, mennyi ostoba körüzenetet töröltem ki szó nélkül, akkor ők is elbírnak ennyit. Az egyik régi ismerősöm visszaírt, hogy "és, mi van ezzel?", neki csak annyit válaszoltam, hogy semmi. Akit ne érdekel, az arra se vegye a fáradtságot, hogy reklamál ahelyett, hogy kettőt kattintva kitörölné a számára semmitmondó és fölösleges levelet.
2010. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Borzaszto h milyen emberek vannak.Istenem nincs szivuk,ezek nem felnek semmitol.En sem szoktam tovabb kuldeni a koruzeneteket,de most en sem birtam ellen allni.Konyortelen az elet.
2010. jan. 19. 20:46
 13/33 anonim ***** válasza:
Jajj te jó ég, borzalmas. Szégyen, nem szégyen, de biza' elbőgtem amgam :(. Borzalmas mire nem képesek egyesek és tök mindegy, hogy tovább küldöd vagy sem, sajnos nem fogják abbahagyni...
2010. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
csak nem vegig nezted?
2010. jan. 19. 20:51
 15/33 anonim ***** válasza:
Én nem néztem meg,mert megfogadtam,hogy önszántamból soha többé nem kattintok ilyenre.Én emberekkel láttam iszonyatot,olyan brutalitást,horrorisztikus képeket életemben nem láttam,és annyira megviselt,hogy el nem tudom mondani..
2010. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Es vajon az igaz volt?"marmint emberekkel"nem lehet h csak meg jatszottak?
2010. jan. 19. 20:59
 17/33 anonim ***** válasza:
Sajnos igen..nem videó,hanem képek.Illetve videót is láttam,az is valódi volt,afféle oktató célú,vagy mittomén,de borzalmas!azt észreveszem,ha nem valós.
2010. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
A videó az nem élő emberrel volt. A képek is "munka végeztével" készültek... :((((
2010. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Én egy képet láttam amin egy kutya ki volt belezve

és egy lány mellette pózolt


az durvább volt mint ez

2010. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Ez ugy van,h kit mi sokkol jobban,hogy el van fajulva a vilag,vannak akik ebben lelik oromuket.hova fajulhat meg a vilag,ma holnap olyan erzeketlen emberek lesznek,h el mennek majd egy haldoklo ember mellett is az utcan,mert ez evrol evre durvul.
2010. jan. 19. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!