Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mit tegyen egy hősi...

Segítség! Mit tegyen egy hősi halált halni készülő egyetemista, hogy kitartson a harc végéig?

Figyelt kérdés
Kidőlni készülök. Mondjuk úgy,hogy nem egy egyetemre+nem egy okj-ra járok. Szerintem már a zuhany alatt is elalszom állva. Kávé,energiaital soha nem használt,friss levegő annyi,hogy akár kint,a hóban is tanulhatnék,maximum egy arclenyomat lenne a hóban,ahogy eldőltem. Segítség! Még messze a vége! Mit próbáljak meg,hogy teljesíteni is tudjak? Ti hogy csináljátok?
2010. jan. 18. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Na,még a szignómat is elfelejtem: 24/L Ez is mind azért van,mert a gép helyén is ágyakat látok, na de takarodok is vissza tanulni...
2010. jan. 18. 12:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért vállaltál ilyen sokat? Ha nem csökkented a tennivalóidat,teljesen kimerül a szervezetedet,és nagyobb baj is lehet annál,hogy álmos vagy!A testnek,elmédnek is kell pihenni...

Ha tudod akkor halaszd egy kis időre amit lehet,vagy mond le....De csinálhatod továbbra is azt amit eddig,de ne csodálkozz,ha a végén semmi nem fog sikerülni...

2010. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál, ha aludnál egy kicsit :) Ilyen állapotban 3x annyi ideig tart megtanulni mindent, mintha pihennél 6-7 órát.
2010. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aludd ki magad, és utána se kelj fel, hanem tanulj az ágyban!
2010. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!