Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körömbenövésem van és a...

Körömbenövésem van és a lábamon kisebb sebészi beavatkozásra lenne szükség 16 évesen ezt el tudom intézni egyedül?

Figyelt kérdés
mármint ha elmegyek pl sztk-ba akkor ezt megcsinálják nekem anélkül hogy szülő otlenne vagy belegyezett volna ? 16 évesen ?
2010. jan. 18. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így voltam. Tesóm kísért el,ő írta alá.

De sürgős esetben nem azzal fognak törődni.

Szabály szerint 18alatt nem csinálhatnák meg.

Vigyél papucsot,mert akkora kötés lesz a lábadon hogy nem fér majd bele a cipőbe. Sajnállak ilyenkor télen,asszem nekem is kb.ilyenkor volt.

2010. jan. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem hétfőn műtöttek..:S Borzalmas. Nem tudom egyébként hogy megcsinálják-e szülők nélkül. De nem tudnának mégis elkisérni a szüleid? 17l
2010. jan. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké kicsit tudtok róla mesélni hogy csinálják, hogy érzéstelenítenek, mennyire fáj, meddig marad rajta a kötés ?
2010. jan. 18. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát.először kapsz majd szurit az ujjadba,várni kell míg az hat. Attól függ mennyire van benőve. nekem eléggé bevolt nem tudtam a lábamra állni. Egy ék alakú bemetszést csinált,abból nem fájt semmi. Hát a kötés elég nagy volt,nem fért el a cipőben,sőt mire hazaértem át is vérzett,pedig taxival mentem. Amikor kiment az érzéstelenítő,elkezdett lüktetni. Ja és majd úgy próbálj meg aludni hogy póckold fel a lábad. Lesz benne egy gyógyszeres csík,olyan gézféleség.azt azt hiszem egy hét után vették ki.meg majd járni kell kötözéscserére.

A vége fele már te is kötözheted.

Nem érheti víz sem. Ha a kötés már nem lesz rajta,akkor sem lesz élvezet vízbe rakni.

kb,ennyi. asszem 1.5hónap volt míg a heg begyógyult rendesen. De míg a köröm ránőtt az nagyon sok volt.Én személy szerint szenvedtem vele. vissza kellett mennem mert megint nem tudtam ráállni a lábamra,pedig nem volt benőve. Kiderült h a doki bent hagyott egy körömdarabot,ami begyógyult a lábamba. Azt mondta semmi gond,fogta a csipeszét és kirántotta.azt hittem beszarok. 3percet voltam bent a rendelőben.sajnálta az időt arra hogy hasson a szuri.

2010. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Első voltam
2010. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!