Mit egyen/tegyen egy ember ha fel akar fújódni mondjuk egy estétől reggelig?
Figyelt kérdés
TUDOM HÜLYESÉGNEK HANGZIK DE NAGYON FONTOS EZÉRT KÉRLEK VÁLASZOLJATOK RÁ!!!! MONDOM EZ NAGYON FONTOS!!!!!!HA TUDTOK VALAMIT LÉGYSZI ÍRJÁTOK MEG !!
KÖSZI
2010. jan. 10. 11:41
2/7 anonim 



válasza:





Holnap suli beteg akarsz lenni, ebben nem segítek, szenvedj csak mint én.
3/7 anonim 



válasza:





Fingóversenyt rendeztek?
Borsó, paszuly, banán, körte, szénsavas cuccok
4/7 anonim 



válasza:





én ezegtől mindig felfújt vagyok bab meg szilva
5/7 anonim 



válasza:





Ha rágózol vagy nagyon gyorsan eszel, azzal is nyelsz levegőt. Az a lényeg, hogy levegőtartalmú kajákat egyél.
6/7 anonim 



válasza:





Én a tejtől szoktam rosszul lenni, meg a sok kenyértől.
7/7 anonim 



válasza:





Légyszi, elárulod hogy ez mihez kell? :D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!