Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 31 éves srác vagyok. Egy...

Szabó Zsolt Golyó kérdése:

Egy 31 éves srác vagyok. Egy kis segítségre lenne szükségem, elmondom,4-éve valami ferdehajlamú társaság behipnotizált alvás közben (erre ébredtem) azóta csak szenvedek, és ahol én élek nem találok szakembert, gyógyszerezni akarnak mint egy hülyét?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki ismer valakit?Aki profi ebben és nem csak lehúzni akar a hülyeségeivel,mert azt már kipróbáltam,szóval szólhatnátok mert nem bírom tovább ezt a SZART?

2014. júl. 11. 19:40
 1/7 anonim válasza:
67%
Pszichiáter vagy pszichológus vagy hipnoterapeuta. Az utolsó talán a legrövidebb.
2014. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
:DDDDDDDDDD mivan?
2014. júl. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
El se hiszed de ilyenek vannak.
2014. júl. 19. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
hát ezt tényleg nem hiszem el...
2014. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 asddsa123 válasza:
0%
neked nincs hely a társaságban lődd le magad aztán ennyi lehet h akkor békén hagynak
2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy biztosan hipnotizáltak, és nem valami mást csináltak az agyaddal?
2020. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy "agyi erőszak" áldozata lettél. Bevallom, egy k*rva szavad nem értem, de annyira kiváncsi lennék rá, hogy mit érzel/gondolsz az eset óta? Te is ferdehajlamú lettél vagy szorongsz vagy látomásaid vannak? Sikerült jó szakembert találnod?
2023. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!