Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm munkanélküli...

A barátnőm munkanélküli segélyt kap és én is. Azóta rajtam próbál meg spórolni. Mit csináljak hogy észrevegye magát a barátnőm?

Figyelt kérdés
Reggelente átjön és mindig főzet velem kávét magának, nem tölti fel a kártyáját és elvárja hogy visszahívjam ha megcsörget és leszúr ha fel merem venni a telefont.Adok neki pénzt hogy hozzon cigit és az aprót elrakja, mondván hogy majd odaadja.Megbántani nem akarom, mert ő az egyetlen barátnőm.Mit tegyek, hogyan vezessem rá finoman a dolgokra?
2008. aug. 2. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

ezen nem lehet megbántódni, úgyhogy finomkodni sem kell


azt mondod neki, hogy MOST adja vissza a pénzedet, és egyszerűen bármit mond rá, elismételed hogy MOST adja vissza a pénzedet, amíg vissza nem adja


amúgy ha cigire telik a pénzedből, akkor nem sajnállak

2008. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi bajod azzal hogy cigizek?Hogy jön ez ide?Nem kell hogy sajnálj nem kértelek meg rá!Máskor priváton írj ilyeneket,mert az efféle vélemények nemhogy engem, senkit nem érdekelnek!!!!
2008. aug. 2. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy te is munkanélküli vagy segélyt kapsz, tehát ugyanolyan nehéz neked is, ne rajtad élősködjön. A pénzdet pedig ezentúl kérd vissza, vagy adj annyit a kezébe, mint pont amennyibe kerül a cigi. Ha hiv téged, ne hivd vissza, ha akar valamit majd csak tudatja veld valahogy. És te is ugorj át hozzá nyugodtan párszor kávézni.
2008. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!