Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasznos a naplóírás?

Hasznos a naplóírás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 11:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 8 éve írok naplót.......ma este bevallotta az anyukám,hogy egyszer megtalálta és elolvasta a kényesebbnél kényesebb bejegyzéseket...és most lett vége a bizalmamnak iránta...úgyhogy Te tudod..
2009. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszoló, ha velem ilyen történne elköltöznék az adott környezetemből, akkor is ha nem lenne hova.
2010. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

13 éves lány vagyok. Nem rég kezembe akadt 2.-3. osztályos naplóm, és annyira aranyos ahogy a barátaimról mesélek, meg azok az apró kis veszekedések, meg az, hogy melyik osztálytársam tetszett azon a 2 héten. :)))

Újra elkezdtem naplót írni, a 2010-es évről. Benne van sok intim dolog, ami azért érdekes lesz később... Első csókom története, legjobb napjaim :) értékes emberek...

2010. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 6-7 éve vezetek naplót. Nagyon jó időnként visszaolvasni az elmúlt évek eseményeit, élményeit. Így garantáltan megmaradnak az emlékeim, mert ha valami meg is kapok, csak visszaolvasok a naplóimban, és az sokszor olyan érzés, mintha újra átélném az adott dolgot.

Viszont amiatt aggódom, hogy ha elpatkolok, akkor mi lesz velük. Nem akarom, hogy valaha bárki beleolvasson a naplóimba.

2010. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

miután meghaltál már úgy is mindegy..

de én amúgy beleirtam a naplóm elejébe nagy betűkkel, hogy senki ne merje elolvasni, még akkor se már nem élek, és ha meghaltam égessék el.

mondjuk tök fölöslegesen irtam ezt bele, mert ha valaki megtalálta, akkor úgy is elolvassa..

2010. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért én bízom benne, hogy halálom után legalább ezt a kis kérésemet teljesítik majd, hogy tiszteletben tartják a személyes gondolataim özönét. :D
2010. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném, hogyha a naplóm megsemmisülne halálommal.

Én sok mindent megadnék azért, hogy megkapjam dédszüleim, illetve nagyszüleim naplóját... csak nem írtak... pedig olyan boldog lennék.

2010. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem még halálom után is pirulnék rendesen azon, ha szüleim, vagy akár gyerekeim/unokáim olvasgatnák a naplóimat. Azokban tényleg sok olyan gondolat van, amiket szeretnék örökre csak magamnak megtartani. Nem beszélve a "szaftos" részekről... :D
2010. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton elolvasta anyukám.És még megbánást,vagy bűntudatot sem érzett,csak lehordott,milyen hülyeségeket írok össze.Aztán csodálkozik,ha nem mesélek neki magamról semmit.
2010. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!