Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasznos a naplóírás?

Hasznos a naplóírás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%

Persze hogy hasznos mivel utánanézhetsz ha valamit elfelejtessz vagy vissza nézheted a régi szép emlékeidet!

Sokan vezetnek naplót.

2008. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

ha valami bànt,valami nyomja a szived a legjobb ha naplot vezetsz.

ott mindent de mindent leirhatsz,amit eddig nem tudtàl senkinek elmondani.

2008. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasznos, jó mert visszaolvashatod, vagy majd a gyerekednek érdekes lesz, illetve ha tele vagy dolgokkal, s nincs kinek elmondani, oda kiöntehted, megkönnyebbűlve érzed magad. Sokáig írtam én is, de érdekes, ahogy meglett a mostani párom, és összeköltöztünk, már rá se nézek,nem érzem szükségét, talán mindent megoszhatok/megélhetek vele teljesen, ezért.

Jó lenne leírni a dolgokat, hogy meglegyeneke, bár nem tudom, azt a sokat,kinek lenne türelme visszaolvasni, de pl a bimbizó szerelmünkről anno írt soraimat érdekes most olvasni.

Szerintem írj amig neked tetszik

2008. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Jó dolog a napló d egeyben rossz is. Nem akarok pesszimista lenni de rre is kel figyelni. Ha valaki elllopja vagy megszerzi akkor....
2008. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó dolog, én kb. 3-szor kezdtem naplót de 1hét után mindegyik ugyanarra a sorsra jutott....abbahagytam..:D
2008. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos hát!^^ Sztem még szórakoztató is^^" Azt írsz ki magadból amit csak akarsz. Az álmaidat, a vágyaidat. A bánatod, az örömöd! Mindent!^^ Én is vezetek. Igaz, csak hébe-hóba írok bele vmit. Van olyan is, h csak úgy unalomból. De akk. sok minden hülyeséget összehordok, engem szórakoztat xP
2008. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
persze,amiket ugy érzed gáz másnak elmondani leirhatod.De lehet jó élményeket stb. Egyszer irtam naplót majd pár év mulva elolvastam:hát...Még magam elött is égtem:)
2009. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vezeted rendesen akkor kiderül öregkorodra hogy mijen volt az életed.Van egy munkatársnőm mindig beszélgettünk aztán szóbakerült a gyerekkor mondtam hogy boldog volt meg minden otthon megkerestem el olvastam és rájöttem hogy azért annyira nem volt jó,sőt voltak különösen sz@r részei.Tehát hasznos ha gyakran olvasod tudni fogod hogy hol változtass a gyereked nevelésében hogy neki jobb legyen.
2009. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jó dolog.Le lehet írni azt,ami nyomaszt,bánt vagy örömöt okoz.Később jó lesz elolvasni,hogy milyen volt az életed.A bökkenő az,hogy illektéktelen kezekbe kerülhet.
2009. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

az előttem szólok már kifejtették a véleményemet, így összességében, de én nem csak írni szoktam, bele, hanem rajzolni is, ragasztani is, pl. órai levelezéseimet is berakom :D de van, mikor pici szynes borítékokat készítek, beleteszek vmi üzenetet, tanácsot, vagy éppen idézetet, amit a "későbbi" önmagamnak küldök, és letixózom, h idő előtt nehogy felnyissam, de volt h leviaszoztam egy kicsit :))

matricákat is ragaszthatsz bele, képeket.. én élvezem, és imádom :) 17 vagyok, és 9 éves korom óta írok naplót, bár persze, voltak megszakítások, de tartósan már 1 éve írom, h szinte mindennap. és depresszióból is kimásztam, pánikrohamokból is :)

2009. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!