Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugy érzem hogy a barátaim...

Ugy érzem hogy a barátaim csak kihasználnak, de ha nem barátkozom továbbra is velükk akkor egy barátom sem lessz most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje csak akkor érdeklem őket ha segítség kell vagy nincs más akivel lóghatnának ha meg odamegyek hozzájuk úgy érzem én csak 1 felesleges 5. vagy mert régen 4-en nagyon jó barátok voltunk már tobb mint7 éve és most van 1 lány aki mindig a barátaimmal van és ők már nem foglalkoznak velem csak akkor ha segítség kell vagy nincs ott a másik3 barátom akk jön hozzám...de ha véget vetek ennek akkor aztán már végkép nem lessz barátom...én má télleg nem tom mit tegyek...
2010. jan. 6. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem Ők nem barátok, csak kihasználnak, Terád maximum csak haverként tekintenek aki jó ha valami gáz van, nekem nincsenek barátaim és így sokkal jobb mert tudom hogy velük csak egy bunkó ember lennék és sosem akarnám hogy beleivódjon a jellemembe, persze nem arra akarlak rávenni hogy otthagyd őket és ne barátkozz velük mert mindenkinek más a felfogása, hanem keress más barátokat
2010. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tök mindegy mert most sincsenek barátaid ha ők csak kihasználnak hagyd a fenébe őket
2010. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

régen jóbarátok voltak de hát eleinte 1 kicsit éreztem azán hogy egyre idő sebbek lettünk egyre jobban látam...

szóval közöltem velük és csak anyit mondtak h: "szóval már ittartunk" teljesen nemértettem a választ de így jobb lesz!és köszönöm a válaszokat!!

2010. jan. 6. 18:24
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj istenem fáj de nem kéne jajjj!!!
2010. jan. 6. 18:39
 5/8 A kérdező kommentje:

azthiszem nincs igazság ezen a földön!

már 2 napja h közöltem velük és semmi!rajtuk még egy szemernyi szomorúság sem látszott csak az egyikük írta h neki fontos a barátságunk...

de én már kezdem magam egyre jobban egyedül érezni és jobban mint akkor mikor még "barátok" voltunk!!!

nem értem...őket meg sem hatja én meg már üvölteni tudnék h mért csinálták ezt velem mikor én mindig melletük voltam...

2010. jan. 8. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Most legalább tudod hogy kik a barátok.

Ha azok lettek volna rohantak volna utánnad hogy most mi a baj és hogy miért döntöttél így.

Szerintem jó döntést hoztál.

Légy erős.

Szia.

2010. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hidd ez az életbe ez (lesz) a legkisebb gondod.
2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

fáj be vallanom deh naon igaz amit mondtok...

de mostmár tudom h ez volt a legjobb döntés hát inkább ne legyen barátom mint h ilyenek legyenek...:(

2010. jan. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!