Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanaban eleg sok a problema...

Mostanaban eleg sok a problemam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg sok a problemam.Ugy hiszem azert vannak hogy tullepjunk rajtuk es erosebbekke valjunk egy-egy megprobaltatas utan.Munkahelyi es parkapcsolati gondjaim vannak-eleg komolyak(A fonokeim minden nap kiabalnak velem,azt ereztetik hogy a munkam hiabavalo,pedig rengeteget dolgozom-irodaban,es ugy erzem a parom nem szeret igazan).Nehez lenne elmeselni mindezt,de a kerdesem valahogy masra vonatkozik.Tudom hogy a szivunkre kell hallgatni egy-egy fontos dontesben,de valahogy egy ideje nem megy,mindig csak az eszem utan megyek.Hiaba kerek tanacsot a barataimtol,segitenenek szivesen,de mondjak hogy ezt nekem kell erezni milyen dontest hozzak es merre vezessen tovabb az utam...De nem erzem,valahogy nem jon mit kellene tennem.Ne mondjatok hogy forduljak pszichologushoz,mert ennyire nincsenek elfajulva a dolgok,tudom hogy nekem kell segitnem sajat magamon.Ti is kerultetek ilyen helyzetbe?Van valamilyen modszer amivel konnyebb meghallani a belso hangot?Meditalast,es egyedulletet leszamitva,mert mar sok mindennel probalkoztam.Koszonom elore is a valaszokat!
2008. júl. 31. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

erre nem lehet sokat mondani de azért megprobálom :)

az életben a problémák megerősítenek DE az élet arra is tanít hogyan kerüld el a problémákat.

szóval ha a főnök üvőlt akkor csináld a munkád úgy ne legyen oka rá, a párod úgy érzed hogy nem szeret?

azért mert te azt szeretnéd hogy jobban szeressen az még nem azt jelenti hogy nem szeret szíve teljes szeretetével.

ilyen dolgokba senki se tud segíteni ezt a barátaid jól mondják ezeket a dolgokat neked kell megoldanod. :)

a párod pedig szeret csak szerintem mint mondtad a sok munka hideggé teszi őt veled szemben mert a sok munka sose jó.

remélem valamennyit tudtam segíteni :)

2008. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem el kellene mennetek a pároddal kikapcsolódni valahova,olyan szép idő van, találjatok ki valamit ami összehoz újból;),ha problémák vannak tényleg,különben azt ne gondold hogy nem szeret csak tényleg a sok munka képes elhidegíteni két embert egymástól.meg lehet a munkahelyi problémád azért is van -ha van - hogy sokat dolgozol . ilyenkor hidd el jót tesz a szórakozás :-)
2008. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

majd írj ide, ha már jobb minden :-)


minden rendbe jön!

2008. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!