Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért maradnak otthon annyian...

Miért maradnak otthon annyian szilveszterkor? Van itt olyan is aki nagy bulit tervez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden héten, vagy legalábbis havonta többször amúgy is buliznak. Nincsenek rászorulva, hogy legyen egy nagy kikiáltott nap, amikor muszáj kimenni, igaz minden 2x annyiba kerül, mind hely tele van, mindenki büdös-izzadt...
2009. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a bulikat a részegséget

és nincs párom akivel menjek 21/f

2009. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert épp nem szeretik a bulikat a részeg embereket stb...

Másodiknak:

Nem csak barátnővel lehet elmenni bárhova is. Láttam már több helyre irtál, és ez a sajnálkozos szöveg...:S

2009. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, énseértem a sok pókhálót:D Én is fiatal vagyok és szinte midnig partyzok, de ez más... ez atomparty:D:D
2009. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, fiatalság, beb@szás partyzás ivás csajozás, minden második héten van egy iylen nap, csak a szilveszter még azoknál is sokkal durvább :D
2009. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én megyek, hatalmas buli lesz, mégis csak szilveszter, nem lehet olyan mint egy sima hétvégi buli :P
2009. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem mentem mert nem hívtak sehova, amúgy párszor voltam buliba még 1-2évvel ezelőtt és jó volt.

Szeretek járni de sajna csak párszor voltam még, mostanába meg szinte sehol nem voltam.:(

2010. jan. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!