Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, aki ilyen leveleket küldözget?

Figyelt kérdés
Szerintem tudod,hogy ki vagyok.Jó lenne,ha az apucikáddal együtt visszavonulnátok,nem kéne itt a ripacsoknak Kossuth-díjat adni azért,mert talpnyalók .Szegény Kaszás Attila nem kapott Kossuth-díjat,pedig Ő aztán megérdemelte volna,megnézheted a szinhaz.hu oldalon,hogy Attilának mennyi rajongója van. Csak nem volt talpnyaló,ezért nem kapott Kossuth-díjat,meg nem volt akkora ismeretsége.
2009. dec. 28. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy irigy, hülye debil ember. Nem kell vele foglalkozni. Ha ez után írna még egy levelet, amiben mondjuk fenyeget is, akkor meg irány a rendőrség.
2009. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni.
2009. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy feltörték az adatlapom,s a nevemben egy magyar színész lányának írta ezt,és még 5 ilyesmi levelet az illető
2009. dec. 28. 11:09
 4/8 A kérdező kommentje:

A te színészeted,ha egyáltalán annak nevezhetjük,nem érdekel.Nem vagyok magányos ember,hatalmasat tévedtél.Sokaknak nem tetszik az apád színészete,meg a nyilvános szereplései.

A másik levél

2009. dec. 28. 11:12
 5/8 A kérdező kommentje:

látom, van már fotód, hát így se lettél ismerősebb...

ha nem érdekel, akkor miért azzal inítottál, hogy még az apámTÓL is nagyobb ripacs vagyok?

(egyébként meg ezzel bebizonyosodott az a sejtésem, hogy te még életedben nem láttál engem színpadon...)

de figyelj! miért írod ezeket nekem? mit ártott neked az én apám, vagy én? lehet, hogy nem szimpatikus neked az apám, és a színészetét sem kedveled.de miért ekkora szívügyed ez neked? téged, személyesen bántott? mit szeretnél elérni ezekkel a levelekkel? ha arra számítasz, hogy rajtam keresztül neki üzengethetsz, akkor tévedsz, mert nem fogom megmondani ezt neki.

nem tudom, miért öröm az neked, hogy más embereket sértegethetsz. valószínűleg ezért gondoltam, hogy boldogtalan vagy. aki kiegyensúlyozott és boldog, annak nincs szüksége ilyesmire.

kérlek ne írj nekem többet. már közölted velem a véleményed, bár nem kértelek rá. nem kell, hogy magadat ismételgesd.

szebb napot!

Ez pedig a válasz.

2009. dec. 28. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, akkor miért nem változtatod meg a jelszavadat? Valami számkombinációs jelszót találjál ki, azt a legnehezebb feltörni. például: lon256843en5
2009. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Uristen!

Milyen szemét emberek vannak...

Sürgösen változtasd meg a jelszavad!!!!!!!!

2009. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom arról, aki ezt csinálta, hogy egy GYÁVA "ember".
2009. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!