Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel valamit kezdhetek?

Ezzel valamit kezdhetek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 12 éves lehettem,mikor megláttam az egyik műsorba egy férfit,aki visszafelé tudott beszélni,mindenhol mutatták a faszit,mondom ez nem is nehéz,én is kipróbáltam,és láss csodát,ment mint a viz folyás,amióta megtudták sokan,hogy van egy ilyen "tehetségem" azóta mindig azzal nyaggatnak,mindig mondanak nekem hosszú mondatokat,és még ők fel sem fogják hogy mit mondtak,én addig már rég visszafelé elmondom,mindig mondják még a tanáraim is hogy emeljem meg a seggem,és ezzzel menjek el valahová,mert ez egy nem mindennapi dolog.Szerintetek mi legyen?

#tehetség #visszafelé beszélés
2014. máj. 13. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Fateromék ezzel szórakoztak gyerekkorukban. Mindegyikük nyomta és így beszélgettek.

Ezek alapján nem egy egyedi tehetség.

2014. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az én körömben még senki se tud ilyen dolgot.

Meg én nagyon de nagyon gyorsan visszamondom!

2014. máj. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!