Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdhetek ezzel a koncentr...

Mit kezdhetek ezzel a koncentrációzavarral (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Már nem újkeletű a dolog, de mostanában mintha súlyosabb lenne, mint korábban. Egyszerűen úgy érzem, mintha az agyam képtelen lenne bármit is befogadni, mintha valami betonfal venné körül. Nagyon sokat kellene tanulnom, olvasnom, de képtelen vagyok rá. Nagyon nagy a tét, de valahogy mintha nem is magyarul lenne a szöveg, alig tudok átvergődni az oldalakon, nem áll össze bennem a szöveg amit olvasok, nem tudok összpontosítani. A délelőttöket végigvergődöm így, de délutánra elvesztem az összes türelmem és úrrá lesz rajtam az érdektelenség. Ez azért fura, mert korábban mindig könnyen és gyorsan tanultam, faltam a könyveket, imádtam olvasni. Manapság már egy egyszerűbb könyvre is nehezemre esik odakoncentrálni akár 5 percre is, nem hogy 2 nap alatt elolvassak egy Jókai könyvet:S Mit tudok ezzel tenni? Próbáltam memóriajavító étrendkiegészítőket, kímélő étrendet, mozgást és meditálást(amire szintén képtelen vagyok valahogy).
2012. jún. 4. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy kis kikapcsolódásra van szükséged, hogy feltöltődj.

csinálj magadnak néhány órára lehetőleg szabadtéri programot, hátha utána jobb lesz.

Vércukor szinted rendben van?

2012. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy figyelemzavarod van. De lehet szorongástól, depressziótól, skizofréniától is
2012. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!