Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire igaz?

Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
"Ha nem a halál lenne az élet célja, nem azzal érne véget." Szerintem mindenképp átgondolandó...
2014. máj. 13. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pont.De ezt több oldalról is lehet vitatni.1- Honnan tudod,hogy a halállal vége van? 2-Szerinem akárhogy is nézzük,nem túl ambíciózus cél a halált várni,véleményem szerint az csak olyan "game over".Az élet célja valami olyan lehet,hogy találjuk meg a helyünket a világban,boldogok legyünk,másokat is próbáljunk azzá tenni..valósítsuk meg az álmainkat.Persze elfogadok más nézeteket is:)
2014. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha el akarom élni az élet célját minél hamarabb, akkor legyek öngyilkos? /Most pont úgyis olyan hangulatban vagyok./
2014. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én máshogy értelmeztem... Az élet egy verseny, amikor meghalunk, beérünk a célba és valószínűleg (reinkarnáció) kezdetét veszi egy új verseny, egy új élet.... az élet célja és egy ember életcélja nem ugyanaz...
2014. máj. 14. 14:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!