Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen filmeket ajánlatok ,...

Milyen filmeket ajánlatok , aki nagyon filmkritikus?

Figyelt kérdés

Nagyon válogatós vagyok filmekben, sorozatokban. Pl. most kezdtem nézni az Odaát című sorozatot, hát nekem ez elég gagyi ,unalmas. Bár még csak két részt néztem ,de szerintem nem adok neki esélyt. Ugyanígy vagyok a Trónok harcával. Sokan szeretik de nekem maga a világ nem tetszik az is unalmas volt.

Kevés film volt ami nagyon tetszett és többször is megnéztem ilyen például a Viharsziget, Keresztapa, Észvesztők,Éhezők viadala, Száll a kakukk fészkére, Ragyogás, Sebhelyesarcú, Malina, Eredet( bár szerintem az túlértékelt).Tudnátok nekem olyan filmeket vagy sorozatokat ajánlani ami biztos tetszene és lekötne?



ma 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
*Maléna
ma 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Végzet és Lolita (Jeremy Irons filmek)

Szenvedélyek viharában

Szívtipró kölyök (Ausztrál)

Zongoratanárnő

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!