Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néha szoktam látni hogy a...

Néha szoktam látni hogy a lányok ilyeneket írnak ki msn-re: viki, lucám, vivim rékám. 1:ennek mi az értrelme? 2:félreérthető nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

több dolgot? pontosan

mossunk, főzzünk rátok, emelett ügyeljünk a gyerekre és dolgozzunk, de szánjunk időt magunkra is...nektek meg kivan nyalva kb a seggetek...már bocsi de ez igyvan:/

ennyi kis dolog talán nekünk is kijár...

2009. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szégyeld magad ut. hozzászóló. Szánalmas vagy. Nektek hónaponként menstruáció, nekunk hetente min 2x borotválkozás. Míg ti a barátnőitekkel vásárolgattok, mi 8-12 órát szenvedünnk a pénzért. Ti főztök de esztek is belőle, míg ami pénzt mi megkeresünk, min 50%a elmegy különböző számlákra, min. 30%a minden marha nőitáskák vásárlására és nekünk szinte semmi nem marad. Nem az hogy nektek könnyű, de nekünk rohadtul nehéz.
2009. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ezer és ezer érv van arra, hogy a férfiaknak jobb és arra is, hogy a nőknek. nem mindegy? te férfinak születtél, most már nem tudsz mit tenni, akkor minek kell mondogatni hogy a nőknek sokkal jobb? ha nem vagy nő, akkor honnan tudnád hogy nőnek lenni milyen?
2009. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem igaz h több dolgot lehet... pl.: ha egy nőnek sok csaáwója volt akk az már rögtön ribanc, viszont ha 1 csáwónak volt sok nője akk az istenítik a haverok, és ő az "ász". erről ennyit
2009. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
...elég szánalmas lány lehet ha aktuális "legjobb barátnői" vannak. :D
2009. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ehh kedves tegnapi 18:01-es kommentelő...nem vok szánalmas én sem sértegettem igy senkit...szal te se beszélj így velem:S

valahol igazad van, csak tudod mai világban a nők is dolgoznak...hahóóó nem a 15.században vagyunk bár te lehet hogy ott élsz-.-

én nem vitázok ezen..a pasik mindigis azt fogják hinni magukról hogy nekik nehezebb az élet mert dolgozni kell (hisz te is ezt magyaráztad)..csak akk tod nem kell elvenni egy nőt meg gyerekeket csinálni és akkor már nincs enek ilyen gondjaid...a másik meg igen..főzünk és eszünk is belőle de elnézést érte..(Y) mellesleg mi látunk el titeket..akkor ti dolgozzatok:)

2009. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
abba igazad van 16:09-es kommentelő hogy a lányok is azt fogják mondani mindig hogy a fiuknak könnyű a lányoknak nehéz és ugyan így fordítva is! :S ( tehát nem fogjuk megtudni soha meik nemnek a könnyebb) :(
2009. dec. 29. 11:19
 18/19 anonim ***** válasza:

hát a lányoknak kvára nem szabad többet sőt

ék nem bonyolodhatnak 1éjszakásba mert k**rvák lesztek, mig nálatok normális...

2010. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta az összes válaszoló és a kérdező is alulról szagolja Ibolyám!
2023. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!