Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki gimibe jár, hogy vették...

Aki gimibe jár, hogy vették fel? Hányas volt az átlaga, hogyan írta meg a központit (milyen jóra) és a szóbeli milyen volt, hogy zajlott le?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe mindenkit felvesznek, ha nem atomparaszt az illető, nincs miért aggódnod.
2009. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért idegeskedek ezmiatt, mert csak az én ostályom fele oda akar menni, tehát bele se merek gondolni hány 100-an jelentkeznek majd oda. Ezért kérdezem, hogy kb. hányassal vettek fel másokat meg stb. :)
2009. dec. 26. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló:


Lehetséges, de nem mindegy, hogy milyen gimiről is van szó.

2009. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy vettek fel? Nem protekcióval. =)

50 max. pontot hoztam a jegyeim miatt, 80-as lett a központim, és az összes szakon legalább a 10-ben voltam, amikre jelentkeztem. Végül az angolt választottam.

Ez immár lassan 2 éve történt. =)


16/F

2009. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én kitűnő voltam, plusz 89 pont a központim:)

szóbelin nem nagyon kérdezgettek, mert akkor, mikor volt, már gyakorlatilag felvettek (nem protkóval!!!!!!!!!!!). a másik helyen szopatott a tanár, de az amúgy is űberparaszt, meg már nem is igazán érdekelt, a amásik suliba akartam jönni. végülis szétröhögtem az agyam:P :D itt 3. lettem, a másik suliban 23. a "23os" suliba jöttem.

amúgy nem kell f..sni az egésztől, nem nagy cucc, ha pár feladatlapot megcsinálsz előtte, minden ok lesz. meg próbálj kitűnő lenni:)

2009. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

49 hozott pont a jegyekből, 60 pontos központi, és a külön felvételin 30-ból 22 pontom lett.

11.-ként vettek fel angol szakra, amire évente több százan jelentkeznek.

Közepes gimi.. Nem túl erős de nem is sz*r.

Nem olyan nehéz bekerülni.

2009. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. dec. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!