Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van, ha a szóbeli érettségi...

Mi van, ha a szóbeli érettségin olyan rekedt a hangom hogy meg se tudok szólalni?

Figyelt kérdés

Milyen volt a Te szóbelid?

Mindent tudtál?

Hogy sikerült? :)


2011. jún. 17. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát azért annyira csak nem lehet rekedt, amúgy meg ha nagyon gáz a helyzet, akkor keresd meg a jegyzőt, hogy át lehetne-e téged rakni egy másik napra vagy így is azért próbáld meg az eredeti időponton.

Amugy az én szóbelim nagyon jó volt, azt leszámítva, hogy halálra untam magam, mert sokat kellett várni. Amiből idén érettségiztem az mind max pontosra sikerült.

2011. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

dejóó neked, gratulálok :)

megpróbálom pihentetni a hangom, meg negrót eszek és attól is kicsit jobb, remélem minden rendben lesz és én is jó tételeket fogok húzni :)

2011. jún. 18. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!