Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki egy ábra...

Hogyan kezdjek neki egy ábra lerajzolásához?

Figyelt kérdés
Az iskolába kellene vagy lovat , tigris, oroszlánt vagy cápát, sárkányt rajzolni... Melyik könnyebb? melyiket csináljam? El tudjátok mondani hogyan:(?
2009. dec. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a cápa a legkönnyebb. Én ha semmi ötletem sincs,a kkor mindig bepötyögöm a google-be amit le szeretnék rajzolni, és keresek egy képet, és arról rajzolom le. Vagy ha nagyon szerencsés vagyok, akkor találok olyat, ami már rajzolva van, és arról könnyebb rajzolni, ötleteket ellesni. Írd be a google-be, hogy cápa rajz, vagy amit szeretnél. 17/L
2009. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elősször mindenképpen a képnek a nagyát, avgyis a nagyobb vonalakat(körvonalakt) rajzold meg, így aköré könyebb lesz építeni! Aztán neki láthatsz a kidolgozásnak ez ügyességen , és gyakorláson múlik!
2009. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.dragoart.com

biztosan találsz neked megfeleőt. de ha nem beíroda google-be: tiger draw, lion draw, shark draw, dlragon draw

2009. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.deviantart.com :)
2009. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 20. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!