Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban írnom kell egy...

A suliban írnom kell egy fogalmazást etikára és nem tudom, azt sem, hogyan kezdjek neki. A címe: Hit, közöny vagy ateizmus?

Figyelt kérdés
A saját gondolatomat kellene leírni, hogy mi az én álláspontom, de nem tudom, hogyan kezdjem, csak írjam le, hogy hiszek-e Istenben vagy ateista vagyok-e? Van vkinek. vmi. ötlete?Mert bevezetéshez,mit tudnék írni... lécci segítsetek! ^^
2011. nov. 3. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hit:

Írd le miben hiszel és talán azt is, hogy miért jó ez.

Közöny:

Írd körül vagy fogalmazd meg, hozz fel rá példákat, azaz mutasd be.

Ateizmus:

Írd le mit jelent, példákat hozz fel rá.

2011. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(Előző kommentelő)


A google és a wikipedia is tud segíteni

2011. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^^
2011. nov. 3. 13:49
 4/4 anonim válasza:
Írd le hogy hogy képzeled a világot. boncolgathatod kicsit a történelmi jelentőségét a kereszténységnek vagy beszélhetsz arról ha ateista vagy hogy neked nem a kerszetény tanítáéssal van bajod csak nam vagyb hívő.. avgy iylesmi.. írj privit és írok példákat
2012. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!