Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kellene a Szent Péter Esernyőj...

Kellene a Szent Péter Esernyőjéről egy nagyon jó fogalmazás ugyanis szeptemberig egy 1500 oldalas könyvet kell kiolvasnom plussz még a szent péter esernyőjéről bekell adnom egy fogalmazást szeptember elsején be kell adnom irnátok nekem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szopóka nyalóka ...kezdheted irni
2011. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%
b**dmeg tanuljál te szánalmás kretén!!!! vedd magad rá és olvasd el!!! ha majd dolgozni fogsz akkor is megkéred anyucit meg apucit, hogy csinálják meg helyetted??? nem hinném hogy olyan nehéz lenne leülni egy vagy két órát és OLVASNI!!! inkább a gép előtt ülsz, minthogy megmutasd a tanárnak hogy igen is képes vagy rá????????? TANULJ!!! nemérdekel hogy kinek tetszik meg kinek nem. ez van ez az igazság mert a mai világban ha valaki nem tanul nem viszi semmire, és segélyekből él, amit ki ad nekik??? HÁT MI!!! küzöttem, tanultam, aztán egyre többet, már kezdtem feladni...de sikerült, és boldog ember vagyok a szakmámmal. ne várd az öledbe a sült galambot! TANUlJ, TANULJ TANULJ
2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!