Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan könyvkiadó, ahol...

Van olyan könyvkiadó, ahol nincs korhatár? Esetleg, valamilyen regény író pályázat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a legtöbb könyv kiadó csak 18 év felett ad ki könyveket, nekem viszont elég régóta (pontosan elsős-másodikos korom óta)az az egyik legnagyobb álmom, hogy kiadjak egy könyvet, de mivelhogy egy kiadó sem foglalkozik egy kezdővel, így két éve elkezdtem blogolni. Mivel akkoriban oda voltam az One Direction nevű bandáért, ezért fanfictionokat kezdtem el írni. Az úgy nevezett "áttörést" a Best Song Ever/Beautiful Trouble c. blogommal értem el a legjobban, ami mára már követővel büszkélkedhet, viszont egy időre most abbahagytam az írását és inkább a komolyabb, 1800-as években játszódó blogommal foglalkozom többet. Viszont ezek mellett még szeretnék regény írással is foglalkozni (ihletem és ötletem van hozzá, már csak el kéne köteleznem magam az írás terén). Ezért gondoltam azt, hogy kiírom a kérdést, hátha valaki tud nekem egy irodalmi pályázatot ajánlani.:)

2014. ápr. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiadóban dolgozom. A helyesírásod nagyon rossz. Harmadik sor után a kukában kötne ki a kéziratod.

Nem vagy cselekvőképes, így senki nem is fog veled foglalkozni. Szüleiddel közösen kell keresni kiadót. Ha van néhány százezer forintotok ilyen hobbira, akár holnap megkereshettek egyet. Akár minket is.

2014. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta ezt neked, hogy korhoz kötik? Szó sincs ilyesmiről, csak hiszed ezeket:D A jókat adják ki, és azt kortól függetlenül. Volt már pl olyan 11 meg 14 éves is, akinek kiadták könyvét:)
2014. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első kommentelő!

Tudom, hogy a helyesírásom nem a legjobb (annyira, hogy még a Microsoft Word sem képes kijavítani, pedig folyton abba írok és mégis találnak benne helyesírási hibát) de ezen próbálok javítani (elég sikertelenül)! A másik gond pedig az, hogymint mondta, nem vagyok cselekvőképes... talán majd pár év múlva. Azért köszönöm a válaszát!

2014. ápr. 13. 22:13
 4/5 anonim válasza:
51%

Aranymosás mese- és regénypályázat:

[link]

2014. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hunbula ***** válasza:
juditti.hu pályázatfigyelő, keress rá, nézegesd.
2014. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!