Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki úgy...

Van olyan, hogy valaki úgy alvajár, hogy olyan dolgokat csináljon mint pl. kettévág egy lepedőt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen van.. olyan is volt már h valaki álmában megölt valakit .. de tényleg .. de az már nagyon durva szerintem.. persze erre nem emlékszik később
2008. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán: ha arról álmodik, hogy veszélyben van, akár meg is ölhet valakit.

Ezért IS veszélyes az alvajárás.

2008. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én alvajáró vagyok és én is csináltam sok fura dolgot a szüleim mesélték.Én nem emlékszek semmire meg mondták hogy a szoba özepére akartam WC-zni,anyámtól elvettem az egyik zokniját és a párnám alá raktam,kezet akartam mosni ugy hogy nem fojt a csapból a víz stb.

Olyanrol is hallottam ahogy előttem mondták hogy álmában megölt valaki valakit.De remélem én ilyet nem fogok csinálni :S

2008. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom:O:O:O:O:O:O,azért gondoltam,mert elötte ébren pont arról beszéltem,hogy szét kéne a kutyaólba azt a lepedőt vágni.:O:O:O:O:O:Ode az amásik szobában van és az ólló meg az asztalomon:(és visszalett hajtogatva,így is lehetséges ez??????
2008. júl. 23. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
én pl kisebb koromba lementem az emeletről és felvittem a megszáradt ruhákat összehalytogatni a szobámba, ez úgy derült ki hogy lent voltak a földszinten és senki más nem vitte fel mégis ott voltak reggelre az én szobámba, szóval akár szét is vághatod a lepedőt
2008. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom ez nagyon ijesztő:Sés ha eddig nem jártam alva,akkor előjöhet ez ilyen hirtelen??
2008. júl. 25. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Előjöhet, ez egy alvási zavar. Tegyél fel mozgásérzékelőt (persze nem az ágyadra irányítva), ha félsz tőle.
2008. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)köszi és azt honna lehet beszerezni???
2008. júl. 25. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhonnan, ahol riasztókészüléket árulnak. Akkora, mint egy kis rádió (van mozgatható típus). Arra figyelj, hogy rovarok ne röpködjenek ott. Be lehet állítani, hogy jó hangosan lármázzon, ha mozgást érez. Ha normálisan felkelsz, oldalról elcsípheted (egyébként is hagy néhány másodpercet), és kikapcsolhatod.
2008. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én be szoktam zárni az ajtómat álmomban kulcsra. Meg néha nekimegyek a falnak.. kiskoromban meg mindenkit felébresztettem, aztán visszamentem az ágyamba.
2009. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!