Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Mit csináljak/csináljon?

S. O. S Mit csináljak/csináljon?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőmről lenne szó.

a suli összes fiúja szekálja.kicsit dundibb a combjai is teltebbek.

a fiúknak 1 jó szójuk nincsen hozzá.

reggel is úgy köszöntik, szia te f*szfej

kivan a dereka, fiúk: kivan a húsbolt!

ütögetik a hátát

próbál nem rájuk figyelni, de nem megy neki

na aztán ma kiborult a bili. elkezdett sírni ma egész nap sírt még most is sír itt van mellettem.

elmondja az anyukájának, elmegy a fiúhoz, lebassza megfenyegeti, semmi. másnap folytatja. hiába megy el a barátnőm anyja a fiúk anyjához, a fiúk anyját ez nem érdekli.mit csináljak ez ügyben?? egyáltalán tudok segíteni??a barátnőm mit csináljon??fogyjon le?

még csak 12 évesek vagyunk

tök tanácstalanok vagyunk

bocsánat a csúnya kifejezésekért de már kivagyunk.


2011. ápr. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
forduljatok az osztályfőnökötökhöz...ő neki kellene lépni ebben az esetben
2011. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez a tipikus szekálás.Nálunk is ez volt 12 évesen.Mindenki beszólogatott mindenkinek.Sajnos ez ellen nem tudunk mit csinálni h. abba hagyják,ha már a saját anyja se tudja megnevelni.Próbáljon lefogyni ha nagyon zavarja:) De majd még nyúlni+nőni fog.Jobbik esetben 7.évvégére és 8.-ra már leállnak.Én 8.-os vagyok és 5.-től kezdtek el piszkálni.Mostmár nagyon ritkán csinálják:)

Szóval nyugi...tudom,hogy idegesítő.Próbáljatok csak magatokkal foglalkozni,ne velük.És ne is nézzetek rájuk.Majd megunják: )

2011. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

talán megunják.nagyon kiszámíthatatlanok

az osztályfőnök ad nekik 1-2 beirást nem hatja meg őket

2011. ápr. 1. 19:22
 4/9 A kérdező kommentje:

szegény már nem bírja. nagyon kivan borulva

nagyon nem bírja. gondolkozott, hogy elmegy másik suliba, de egyszerűen vissza húzza a szíve hozzánk

2011. ápr. 1. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:

12 éves koromban (most 24 vagyok) én is kicsit teltebb voltam és persze engem is halála szekáltak :) kb 15-16 lehettem amikor elkezdett a testsúlyom beállni a normálisra. Sőt.... elég sok fiú csapta nekem a szelet, és próbálja még most is, de már 2 éve férjhez mentem :) Hidd el sokat fogok még változni. Pár év és azok a fiúk akik eddig szekáltak, ki lesznek borulva h milyen jó nők lettetek. Csak türelem, türelem! És nehogy valami butaság megforduljon a fejetekben!

Amúgy az nem lenne hátrány, ha egy kicsit életmódot váltana a barátnőd. Egyáltalán nem a kegyetlen fogyokúrákra gondolok, vagy ilyesmi. Próbáljon kevesebbet nasizni, ettől a bőre is sokkal szebb lesz. Ha lehet akkor egyen gyümölcsöt vagy zöldséget minden nap, ha lehet nyersen. Nem kell sokat, de látványosan érezni fogja a javulást a szervezetében. Nem tudom, hogy genetikailag ilyen, vagy egy kicsit többet eszik..... na itt egy kicsit megállok. Természetes dolog ha ebben a korban egy lány több édességet kíván. Én még a mai napig minden menstruáció előtt 2 napig csak csokit zabálok. A szervezet valahogy kívánja az ilyesmit. Főleg 12 éves korban, amikor ugye fejlődésben van. De ha lehet ne édességet egyen hanem gyümölcsöt. Én pl minden nap megeszem egy epres, kivis (néha banánt is teszek bele) turmixot. Tej nélkül, de tejjel is lehet. Nagyon jól rendbehozza az anyagcserét. Esetleg esténként egy kis torna. Mégjobb ha ketten csináljátok, így legalább nem érzi az ember magát hülyének közben :) Ha ezeket a tanácsokat megfogadja, nyugodtan elhiheti h pár év és futni fognak utána a fiúk. Persze ha depresszióba esik emiatt, és folytatja az életvitelét ott ahol most tart, akkor megvan az esély arra, hogy sokkal nehezebben szabaduljon meg később a feles kilóktól. Saját tapasztalatból beszélek. Érdemes odafigyelni :)

2011. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi az utolsónak:)

az anyukája és az apukája is kiskorában dundi volt, és most meg tök vékonyak:)

mondtam én is neki. hogy majd vékonyabb lesz, segítek neki aztán menni fog

és am tudtok nekem videókat küldeni??

ahol a combot dolgoztatják meg:

2011. ápr. 2. 07:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt olvastam egyszer a tudományos hírekben, hogy a szülők testsúlya a fogantatáskor meghatározó. Pl ha az egyik szülő túlsúlyos volt akkor a gyerek 50%-ban fog súlyproblémákkal küzdeni, ha mindkettő akkor 80%, ha egyik sem akkor 10%. Persze nem a szülőket kell hibáztatni, meg nem is magát. Ő ilyen alkat. Én comberősítésre fitness labdát használok. Tudjátok az a nagy gumilabda. Látszólag könnyűnek tűnnek a gyakorlatok, de elég jól megizzaszt. A leghatásosabbnak azt a gyakorlatot tartom amikor hanyatt fekszem, a 2 bokám közé veszem a labdát, és emelgetem a lábamat, vagy ugyanez a mószer csak felemelt lábbal tartom és közben előre hátra hajlítom a lábam. Vagy amit még én használok... nem tudom a pontos nevét, hogy hogyan nevezik sajnos, olyan kis eszköz aminek puha szivacs a bevonata, leginkább egy derékszögben álló 8-asra hasonlít az alakja. Ülő helyzetben a térded közé teszed és összenyomogatod :) ez a 2 nagyon hasznos. Persze a fitness labdával más nagyon jó gyakorlatok is vannak, de nagyon fontos, bármilyen tornába, vagy eddzésbe kezdtek, minden alkalom előtt melegítsetek be, nyújtsátok az izmokat, mert ezáltal lesz szép szálkás. Ha nem nyújtotok a gyakorlatok előtt akkor az izmok egy helyre összpontosulnak, és az inkább nagyobbít mint szálkásít!
2011. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint én :) Most visszaolvastam, hogy a szülők dundik voltak DE már nem :) Azt hittem még most is, de akkor ez egy nagyon jó hír, mivel ha kicsit odafigyel magára, akkor valószínű ő is olyan lesz mint anyukája.
2011. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

értem:)

köszike a válaszokat:):):)

2011. ápr. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!