Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az esti fogszabályzó?...

Milyen az esti fogszabályzó? ára? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt mondta a fogorvosom hogy esti fogszabályzó szükséges.

Kérlek akinek van tapasztalata vagy tudja milyen akkor írja le a tudni valókat! előre is köszönöm!



#fogak #fogszabályzó #fogorvos #fogszabályzó használata
2014. márc. 16. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 18 év alatt vagy akkor max 1-2 ezer ft. ha több akkor 12 ezer körül.
2014. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,,... 18 éven alatt vagyok de úgy halottam hogy 20 ezer... valaki akinek van tapasztalata az irjon már róla
2014. márc. 16. 18:47
 3/3 anonim válasza:

Az elso valaszolonak szolok, hogy nekem 11 evesen lett csinaltatva 50 ezerert:) es nem a legdragabbat vettuk

Na, nekem van sok rossz tapasztalatom

Eloszor is: nekem rosszul csinaltak meg, kiallt egy pocok hatul, ami eles is volt es felsertette az inyem. Mellesleg eleg durvan omlott a ver. Masnap elmentunk az orvoshoz, azt mondta nem tud mitcsinalni. Ahogy hazaertem megfogadtam hogy felevig hordom. Hordtam is, de loszart nem ert.

Masik: CSOROG A NYALAD OSSZE VISSZA! Eskuszom, hogyha nem volt ezer zsepi a parnamon akkor egy sem! Valami borzalmas:( Reggel csurom nyalas fejjel ebredtem.

Harmadik: Nem tudsz beszelni. Mondjuk hogyha cuki vagy, mar kora este beveszed. En is ezt csinaltam, de nem kommunikaltam a csaladdal mert telibe koptem volna oket, es nem is ertettek volna (posze).

Es reggel mikor kiveszed borzalmasan faj a fogad

Szoval most megvarjuk hpgy kiessen a maradando 5db tejfogam es allandot csinaltatunk

Ha lesz estid, akkor ha megtehetitek a dragabbat vegyetek

2016. dec. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!