Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogy ez...

Valaki elmagyarázná hogy ez hogy fog történni?

Figyelt kérdés

Március közepén "rögzített", vas fogszabályzóm lesz. Azt hallottam, hogy a fogszabályzó első két hete kibírhatatlan lesz. Meg, hogy fogyással jár...most én elég vékony vagyok és nem igazán szeretnék fogyni... Meg kifog sebesedni belülről a szám??

Ha egy tapasztaltabb ember aki már jártas ebbe elmagyarázná hogy ez hogy is lesz meg hogy mit tudnék ellene tenni annak megköszönném :)

Előre is köszi a válaszokat! 12/L



2014. jan. 14. 18:23
 1/5 anonim válasza:
Nekem holnap lesz 1 hete,hogy feltették. :D Nem kibírhatatlan..:) Első 3-4 napban tényleg nehezebb volt enni de levesen meg főzeléken el lehet élni:D Most nekem kisebesedett ott van hátul ahol vége a drótnak mert böki de mondták amikor feltették,hogy ha szúr akkor hívjunk és rögtön bevesznek,de amúgy van rá viasz is de nekem az lepottyant és nem is tudtam rátenni mert annyira hátul szúrja.:) 15/L
2014. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod kicsit megkönnyebbültem :))
2014. jan. 15. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Most még nem tudom,Holnap teszik fel:/

Remélem nem lesz rossz!:)

Sok sikert!:)

12/l

2014. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap az az ma? :o :s
2014. jan. 22. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Holnap lesz az egy hetes "fordulónk":D

Egyébként nem fáj:)

Amikor feltette akkor megkérdezte hogy szúr-e.

2014. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!