Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan/honnan lehet megtanulni...

Hogyan/honnan lehet megtanulni fotózni tükörreflexes géppel alap-közép szinten?

Figyelt kérdés

Szeretek fotózni, sokáig fotóztam digitális géppel, ballagásomra tükörreflexest kaptam, nem tudom, hogyan kezdhetnék el tanulni, minden kínainak tűnik a használati utasításban, azt se tudom, hogy kezdjek neki.

Esetleg vegyek valamilyen könyvet a témában? Ha igen, milyet? Vagy az interneten találhatok ilyen oldalakat?

Nem akarok profi szinten tudni, csak szégyen, hogy ilyen jó gépem van és nem is tudok vele semmi "extrát" csak lenyomom a gombot és kész. Így nem érdemlem meg.


2009. dec. 13. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Nem is kell semmi "extrát" tudni, csak arra kell odafigyelned, hogy mit fényképezel. Kb. azon múlik minden, a többire még nincs szükséged. HA érdekel a dolog, írj privit, aztán küldök át néhány anyagot....
2009. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!