Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy jó Creepypa...

Laci591 kérdése:

Szerintetek ez egy jó Creepypasta?

Figyelt kérdés

Ez az első CP-m



A bunker


Egyszer a barátaimal elmentünk egy,második világháborús bunkerba.”Sosem felejtem el ami aznap történt”noss bementünk és egy félignyitott,vasajtó volt előttünk,megpróbátuk egy kicsit jobban kinyitni ”Bárcsak nesikerült volna”

de kinyitottuk,és átjutottunk az ajtón,belyebb mentünk és váratlanul becsukódott,amin a barátaimmal csodálkoztunk hiszen aligbirtuk megmozdítani.

Odamentünk megpróbáltuk kifeszíteni de nemsikerült,mintha odalettvolna hegesztve,végül bevallottuk egymásnak hogy nem nyílik ki sehogy.Reménytelen volt a helyzet de eszembe jutott hogy 2-tő kijárat van,az egyiket nem tugyuk kinyitni de a másiknak már nincs ajtaja,Visszajött a remény,elindultunk és nyomasztó érzés fogott meg minket,mintha valaki figyeltvolna .Akkor egy lövést hallotunk,mindanyian elkeztünk futni végül egy ajtóhoz értünk és becsaptuk.Azthittük hogy megúsztuk de az egyikünk hiányzott majd a bárátunk sikoját hallotuk,és haláli csend lett,már csak ketten voltunk,tudtok hogy a barátunknak már vége,hiszen nemhallotuk a hangját többet.összeszedtük magunkat és továbbmentünk,egy kis idő után a barátunk hangját hallotuk körbenéztünk és a sötétből előbukkant,örültünk és megkérdeztük hogyan jutott ki.ő azt mondta hogy látott egy szellőzőt és bemászott a vége pedig abba a terembe vezetett amelyikbe becsukakoztunk,na mindegy továbbindultunk.

Azthiszem már nincs messze a második kiút,de akkor a barátom amelyik visszatért

annak leolvadt az arca és kétfele vágta a másik barátomat.Akkor elkeztem futni Közben pedig sírni,felfogtam hogy elvesztettem mind a két barátomat, és lassan nekem is végem lessz.De meglátam egy fényforrást akkor azt is láttam hogy követnek a halott barátaim,és mikor kiértem csendlett és megkönyebbültem.Utánna a rendőrségre futottam,elmeséltem nekik mindent és ügynököket kuldtek le,akik nemtértek vissza.A nagyfejek úgydöntöttek hogy lezárják a két bejáratot,eredetileg úgyvolt hogy felrobbantják,de végülis eggy atombunker de ezérdekelt engemet legkevésbé hogy milessz a bunkerral.Mitfogok mondani a barátaim szüleinek

és hogy elveszítettem őket,egész életemben ismertem őket.Azóta is rémálmaim vannak. NEMENYEN SENKI AHHOZ A BUNKERHEZ !!!!



2014. márc. 9. 07:31
 1/6 Smileyhead válasza:
26%
A történet tetszik. Kicsit lehetne hosszabb, és egy helyesírás-javítás is ráférne, de jó. Csak így tovább! :)
2014. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 The magic of banana ***** válasza:
80%
Ez nem ijesztő,hanem röhejes.Nem elég,hogy nem tudsz helyesen írni,még arra sem vagy képes,hogy megfogalmazz egy épkézláb mondatot T_T...shame on you("becsukakoztunk","Akkor elkeztem futni Közben pedig sírni"...)
2014. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
rengeteg creepaståt olvastam,szeretem, ha ez tõled szàrma elsõre nem is olyan rossz.
2014. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat igyekszem kijavítani a hibáimat :)
2014. márc. 10. 10:47
 5/6 liala válasza:

Wait....Ezt tényleg te írtad?

Hogy miért kérdezem?Fent van az egyik cp-s oldalon...(elfelejtettem melyiken X3)Egyébként youtube csatornámon felolvashatom?(forrást megjelölöm csak írd meg üziben a honlapodat(ha van))

2014. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viki Formosa válasza:

Valóban a helyesírásba tudok elsőként belekötni.

Másodszor is pedig a történet felépítésébe. Hát az valami rém egyszerű. Nagyon eldaráltad a szöveget. Nem tudott kibontakozni a cselekmény. Egy creepypasta történetek azért szokott egyfajta utóízt hagyni. Vagy borzongást, vagy félelmet, vagy megbotránkozást. Hát ez egyiknél se volt. :C Ha jobban kidolgozod, akkor nagyon is jó történet lesz. De így....

2015. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!