Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 évesen beengednek a David...

13 évesen beengednek a David Gueta December 18. -i koncertjére?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

azért baj, mert nem nekik való. 13 évesen? Én is voltam sokhelyen, de 14 évesen egy David Guettára? Mégis mit csinálnak a sok 20éves közt akik táncolnak? Ha én egy diszkóban meglátok egy ilyen kislányt hát nem azt gondolom hogy húdejócsaj... fuj.


Csak mondom. Én is voltam már Guetta koncerten.

2009. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem egyedül megyek am -.-"

És nem azért megyek h mutogassam magam hanem azért mert szerettem Guettát vagyis a zenéjét és szeretném jól érezni magam...Jah és am a mai 13 évesek hát nem hinném h kislányosak -.-"

2009. dec. 14. 16:36
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
pedig jobb lenne ha kislányosak lennének. most igazad van, nem kislányosak, hanem kurv.ásak :(
2009. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Basszus ha egy 13 éves lány nem gyerekes akkor már k_rvás??:O Ez egyáltalán nem így működik...
2009. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zümy ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval.Én is 13 éves vagyok és nem vagyok se gyerekes se qurvás...
2009. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!