Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beengednek-e a Dürerbe, ha...

Beengednek-e a Dürerbe, ha még nem vagyok 18? Mennyire nézik ezt szigorúan?

Figyelt kérdés

Mennék elég zúzós koncertre,de nem tudom,hogy beengednek-e West-Balkán dolog óta.Félek ,hogy megvan a jegy,és nem engednek be,és kidobnék egy csomó pénzt.Mennyire nézik szigorúan?Még is hogy juthatnánk be?Kérem normális válaszokat.14F és 16F

(Jó tudom,nem kéne ilyen kórban,de fontos lenne nekünk nagyon.)


2011. jún. 4. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

kb pont west balkán után kétszer nem tudtam bejutni de akk ,,helyhiány" miatt. de ha előre megvan a jegyed akk az nem lesz gond. amúgy én úgy emlékszem ott belekötöttek a 18 év alattiakba. azóta nem tom mi van..

meg pár hete jegyet vettem, felhívták rá a figyelmem hogy 16 éveseknek felüli ám a koncert. (20/L vok...) de szal nem 18 volt a korhatár akkor. bár nektek még az sem jó..

(am ilyen KÓRBAN nem kellene menni? :DD elöbb ink menj nyelvtankorepra ;) )

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát engem 17 évesen be engedtek oda,hát próba szerencse! bejutási módszerek nincsenek. motozni fognak az biztos! és az előttem lévőnek: az am sem amúgy! te meg inkább használd a szavak rendes alakját ne a internetes rövidítéseket,főleg egy ilyen oldalon. nem a chat-on vagyunk!
2011. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bejegyzést.Igen,próba szerencse,de ha meg nem engednek be,akkor nem tudom visszaváltani a jegyet.Elsőnek meg annyit,hogy a kedvenc bandánk.Tudom,csak egyszer szeretnénk bemenni.
2011. jún. 9. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

értem én, én is elmennék a helyedben :)


hallod, ha annyira el akarsz menni: vigyél szülőt :D

"A Dürer Kert Kft. által szervezett rendezvényen kizárólag 16. életévét betöltött személy tartózkodhat.

16 éves kor alatti személy CSAK szülői felügyelettel!"


vagy kérd kölcsön egy 16év fölötti személyiét az estére


megkérdezhetem milyen banda? kíváncsi lettem..


ha nem olyan koncert, amire előre elfogynak a jegyek, akkor max annyit veszítesz ha nem engednek be (persze a koncert mellett) hogy elmentél. -> ott meg lepasszolhatod valakinek a jegyet aki a helyszínen akar jegyet venni.. valamivel olcsóbban.

próba szerencse..


(bocsánat előző, többet nem rövidítek, de azért szerintem a ,,kór" rosszabb :D )

2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!