Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok és a Remotiv...

Pánikbeteg vagyok és a Remotiv extra gyógynövényes gyógyszert szedem. Alkoholt lehet mellette inni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni hétvégén szórakozni a barátnőimmel kicsit iszogatni de nem tudom hogy erre a gyógyszerre lehet e alkoholt inni mivel nem igazi gyógyszer csak gyógynövényes. Egyébként mindig reggel szedem be és este mennék el.

2014. febr. 19. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...én epilepsziás vagyok és megesik, hogy néha iszok rá, pedig nem szabad, még itt vagyok, ráadásul reggel-este szedem, szerintem kibírsz egy kis alkoholt mellette. Olyat is szoktam, hogyha előre tudom, hogy iszok, akkor nem veszem be. Te ezt megengedheted magadnak?
2014. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már hogy nem vettem be..de aznap egész nap itthon voltam csak este mentem el de rosszul is voltam picit viszont most sulim van(tudom hétvégét írtam de pénteken mennék) és ilyenkor elég nagy szükségem van rá. De azért megpróbálom...ha neked se volt bajod remélem nekem sem lesz. Köszi a választ:)
2014. febr. 20. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Utánaolvastam neten...nyugodtan ihatsz rá alkoholt :) Itt van: [link]
2014. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt közben én is megtaláltam csak kicsit így is bizonytalan vagyok:/ de köszönöm :))
2014. febr. 20. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél... enyémre nem lehet inni, mégis szoktam és semmi bajom... tiedre még lehet is :)
2014. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. febr. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!