Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van több száz DVD filmem, ami...

Vulkanjoe kérdése:

Van több száz DVD filmem, ami már nem kell. Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Mondanom se kell, hogy egyik sem eredeti, még ócska szar netem volt, piacon és vásárokon vettem őket. Meghírdetni nem merem, mert az kalózkodás lenne, úgyhogy gőzöm sincs mit kezdhetnék velük. Ötletek? :D
2014. febr. 18. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a helyi piacon megszabadulnál tőlük. milyen filmjeid vannak?
2014. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenféle akad köztük. Csak a legjobb filmek vannak meg minden kategóriából. 2000-től 2013-ig van a zöme, ennél régebbiek csak a filmklasszikusok vannak. Itt a piac is kicsi, a nép is csóró, meg kereset sincs rá. :D
2014. febr. 18. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor max elajándékozod valakinek, ha már nem tudod eladni azokat és meg akarsz válni tőlük nekem is vagy egy csomó DVD gyűjteményem a legújabb filmektől kezdve a legjobb horror filmekig természetesen az enyémek közt sem találni eredetit ki akarnak DVD-ket vásárolni 2000-3000 Ft-ért amikor ingyen fent vannak a neten vagy a piacon 200-300 Ft-ért megvásárolhatok.)
2014. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!