Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg (magamtól)...

Hogy tanuljak meg (magamtól) festeni? Milyen lett ez a festmény?

Figyelt kérdés

Most keztem el festeni (tegnap). De nem tudom, hogy hogy álljak neki. Ezért gondoltam először egyszerű dolgokat csinálok. Pl. mesefigurákat. Így született Spongya Bob.

Temperával készült A/5-ös lapra. Szerintem jó lett, de túl egyszerű. Mit csináljak ez után?

[link]


2009. dec. 6. 10:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudjátok mit tegyek, akkor csak írjatok véleményt a képről.
2009. dec. 6. 10:41
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
ne haragudj, te inkább ne tanulj meg festeni. arra úgy szoktak születni az emberek hogy van érzékük hozzá, és aki utólag tanulja, próbálja tanulni általában meg is látszik a munkáján. ha nem szeretnéd a pénzed feleslegesen festésórákra vagy tanárra költeni megérted miről beszélek.
2009. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok komoly festő lenni. És tanárhoz se akarok járni. Általánosba a tanárok azt mondták van hozzá érzékem. Igaz ott szinte mindenkinek azt monják.

Én csak magamnak akarok festeni, mert szeretek. Nem baj ha az nem túl jó, de szeretném, hogy magamhoz képest jó legyen.

2009. dec. 6. 11:09
 4/13 A kérdező kommentje:

És Sponge Bobról, amit festettem mi a véleményed?


itt egy másik link róla, mert az 1. kicsit nagy maradt.

[link]

2009. dec. 6. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem tök ügyes vagy! ha tényleg érdekel akkor az interneten találhatsz sok tanácsot. pl. a youtubon is találsz videókat, sokmindent bemutatnak. csak beírod a keresőbe hogy: how to draw a ..... és a pont helyére amit akarsz, pl. a fej: http://www.youtube.com/watch?v=VtjiTrIhBxI
2009. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem is jó lett :)
2009. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem lett rossz (1. voltam)
2009. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tegnap kezdtél el festeni, akkor a képen miért 09.12. a dátum?
2009. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az az év, hónapot jelöli. Napra pontosan nem írom rá.

Ma reggel még pár dolgot csináltam rajt, de tegnap úgy 4 órába telt. Ami egy ilyen pici és egyszerű képhez elég sok idő. Leginkább a körvonalak tartottak sokáig.


A válaszokat köszönöm. Ezek szerint mégsem vagyok olyan reménytelenül tehetségtelen. :-)

2009. dec. 6. 15:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó lett csak Csigusz "lábának" a színe egybeolvad Spongyáéval.
2009. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!